3 Mieczy - Druid Craft
#10

na zakonczenie mojego pobytu pozwole sobie na taka uwage
to faktycznie obraz po jakims zdarzeniu ... patrzac widac drzewo obdarte ze skóry ( z kory) ktora jednak ma takie samo znaczenie jak skora ludzka
obdarte drzewo cierpi i znosi ból nie ma tu ani rozsadu ani sprawiedliwosci, trymfu czyjegokolwiek ..jest bezbronne narazone tym bardziej na czynniki zewnetrze
wiecie co chce ta karta powiedziec.... mowi o bólu takim wrecz fizycznym do szpiku kosci i na odsłonietym sercu
ciekawe czy to serce nie wypadło z drzewa po wycieciu kory ... bol bedzie trwał az rana sie zablizni czyl az kora sie odnowi
trudno opisac jak dlugo to potrwa , nie wiemy kto wykonywal obdzieranie ale chyba chodzi tutaj o metafore cierpienia
i nic tu nie da zaden rozum jedynie "czas leczy rany" a rany sa takie ze az widac ciało-strukture drzewa pod jego "skórą"
drzewo jest bezbronne i cierpi i w dodatku nie moze nic zrobic dopoki kora nie odrosnie Smutny smutne to
3miecze moge wskazywac na udział 3 osob , skaleczyli drzewo i sobie poszli zostawiajac swoej narzedzia moze nawet zbrodni
bo nie wiadomo czy drzewo odzyje czy serce zabije czy rany sie zabliznia , w mieczy jest jakis chłod metalu - nie wiem jak to rozumiec
nie wiemy czy to nie jest tez czasami operacja konieczna ..fkatycznie karta 3mi wskazuje czasamina operacje nie w celu celowego cierpienia
ale w celu uzdrowienia
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości