3 Mieczy - Druid Craft
#22

Zib napisał(a):
aisha napisał(a):a ja mysllam ze uwolnieniem sie od toksycznego zwiazku bedzie karta diabła w zaprzeczeniu
tu jest jakas niewola w Diable a w milosci nie mam niewoli , kocha sie sercem a nie z powodu zaleznosci i tu nie ma przymusu
Diabeł predzej pokaze toksyczny zwiazek , w takosycznym zwiazku nie ma milosci obopolnej
moze byc milosc jeden podegłej ososby a druga steruje nia swaidomie to jest toksyczny zwiazek
Zgadzam się, że odwrócony Diabeł może oznaczać zerwanie więzów. Dokładnie co znaczy pokaże się inaczej dla każdej sytuacji i osoby także w zależności od otaczających kart, pytania itd. Nikt tu nie twierdził, że 3 Mieczy dotyczy miłości obopólnej. Myślę, że związki bywają toksyczne z wielu rozmaitych powodów.
Każdy ma jednak prawo myśleć co zechce, także wybierać o czym i czego nie myśleć, co pominąć. Dając to prawo sobie, także - choćby dla przyzwoitości - wypada dać go innym. A może nawet najpierw powinniśmy dać go innym. Prawo do własnego zdania. Pisałem wielokrotnie już, że szczególnie w dziedzinie interpretacji kart tarota jest to bardzo widoczne. Pomińmy na chwilkę nasze własne przekonania na temat każdej z kart. Pobieżny przegląd lektury uznanych autorów pokaże jak różne mogą być interpretacje. Tak dla przykładu - to co pisze Hajo B. odstaje znacznie od innych. Polecam część na temat miłości i związku odnośnie 3 Mieczy.
Oj Zib czegoś tu nie rozumiem. Nikt nikomu nie odbiera prawa do swojego widzenia kart, ale jeszcze niedawno w prawie każdym swoim poście pouczałeś nas, ze należy czytać obrazki. Nawet wklejałeś "obrzezane "karty, by nie było widać numeracji kart. Czy coś sie zmieniło? Omawiamy konkretną talie i konkretne karty, więc chyba o to chodzi tak mniemam? Jeśli to ma być interpretacja od tak z czapy to ja dziękuję. Nie interesuje mnie to. Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości