5 kielichów
#10

ostatnio się przyglądałam tej karcie i zwróciłam uwagę na kolory rozlanych cieczy z kielichów. czerwony i zielony . i że czasem pracuję z czakrami od razu mi się skojarzyło z czakrą podstawy - czerwony i czakrą serca - zielony.
postaram się w skrócie i w miarę jasno opisać moje zagmatwane myślenie Zawstydzony
obie są odpowiedzialne za miłość, ale w innych aspektach. czakra podstawy chce być kochaną, potrzebuje akceptacji, bezpieczeństwa, natomiast zielona chce kochać i "rozsiewać" tą miłość. czerwona jest też odpowiedzialna za nasze bycie, istnienie.
i tak te 5 kielichów mi mówi o tym, że my zostaliśmy odrzuceni uczuciowo, nie możemy sobie z tymi uczuciami poradzić albo też że osoba, którą kochamy z różnych powodów nie będzie z nami. zachwianie tych czakr w praktyce sprawia, że człowiek się wycofuje z życia i zamyka w sobie, wchodząc w stan apatii i nie zwracając uwagi na to co go otacza. staje się wypłukanym z chęci życia i chęci poprawy swojego stanu. nie umie się otrząsnąć sam z siebie z tego stanu i zazwyczaj potrzebna jest interwencja z zewnątrz, żeby powolutku taką osobę "zwrócić" światu.
niby taki mały szczegół a jednak Boi się
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości