Prośba o interpretacje
#21

Żubróweczko bardzo Ci dziękuję, nie wiem jakim cudem mi na pierwszej pozycji wyszła Cesarzowa - przeliczyłam to jeszcze raz - faktycznie masz racje Uśmiech

Odnosząc się do rzeczywistości faktycznie wiele się zgadza np.:
poz.1 - wydaje mi się że tak było bynajmniej ze strony kobiety - aktualnie partner twierdzi, że się oddala i chyba nic nie czuje
poz.2, poz.3 - tutaj chyba faktycznie kobieta do wszystkiego dąży, przytłaczając przy tym partnera, dązy żeby było dobrze nie widząc zaangażowania mężczyzny
poz.4 - Nigdy nie było problemów ze starszymi kobietami, bynajmniej nic do mnie nie doszło, boję się że może tutaj chodzić o plotki i przyjaciela partnera którego nie zdążyłam jeszcze poznac- nie wiem jaki on ma wpływ...ale po ostatnim spotkaniu z przyjacielem naszły go właśnie wątpliwości
poz.5 - wyjazdy to jego pasja
poz. 6- ja staram się o wszystkim rozmawiać, czasem chyba za wiele mówię, parntera trzeba ciągnąc za język
poz.7. - hmm
poz. 8 - ja doskonale umiem, partner trochę mniej - tak mi się wydaje

Generalnie od tygodnia wystepuja problemy, brak zainteresowanie ze strony mężczyzny, strasznie się oddala twierdząc , że nic nie czuje gdzie wcześniej było wszystko idealne, zero kłotni...

Czy ktoś jeszcze może spojrzeć na rozkład ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości