Pagan Tarot - studiowanie talii
#66

Mi sie wydaje ze ta grupa, ktorą chyba możemy nazwać kowenem zebrała sie tutaj bardziej w celu przeprowadzenia rytuału niż narady ze wzgledu na pełnie księzyca i miejsce - polana otoczona lasem -sa to doskonale warunki do przeprowadzenia rytuału. Nie da sie oprzeć tez wrażeniu że grupa zebrała sie w tajemnicy- sa odwroceni do nas plecami. Najwyższą Kapłanką ma na szyi gwiazde, ktora mozna łączyć ze znaczeniem pentagramu, czyli wiccanskiego symbolu oznaczającego 5 żywiołow (ognia, wody, powietrza, ziemi oraz piąty żywioł łączący wszytskie 4 lub tez ducha ), na glowie opaske -nie wiem czy to jakis symbol, chyba wskazuje na wyzsza range tylko, bo inne kobiety nie maja. Nie wiem tylko co ona trzyma w dłoni? do czeg to służy? Ich twarze są skierowane w strone księżyca w pełni, ktory jest symbolem bogini, ktora sie tu im chyba objawila.Przywoływali ja obrzędem, modłą...Własciwie to nie jestem pewna czy oni tez ja widzą, czy tylko my.
Jezeli chodzi o mezczyzn to oni tez moga byc czlonkami kowenow nic nie stoi na przeszkodzie, w tej religii oprocz Potrójnej Bogini wystepuje rownież odpowiednik męski Rogaty Bog, a przewodnikiem kowenu moze być Najwyższy Kaplan.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości