Wątek zamknięty

Reiki-Zib
#15

Zib napisał(a):Pisząc o modlitwie poruszyłem widzę czułe struny

Oj tam, oj tam...
No, Zibie - wyszła z Ciebie męska logika Oczko Pociesza
I NIC nie zrozumiałeś Rotfl
To było o intencjonalnym "nadymaniu się" przy przekazie - w celu uzdrowienia - i ja się z Tobą zgodziłam Ok
A żartobliwie skwitowałam różne takie "aniołów posyłanie" - przy okazji....
Ja niekiedy pytam reikowanego o światopogląd i, by ułatwić odbiór komuś kto chce ale ma (czasami wyznaniowe) obawy, proszę - np. katolika, by myślał o ...Duchu Św. zsyłającym uzdrawiające światło... Uśmiech
I kiedy uczę jak pomóc sobie samemu - też!
Bo najważniejsze jest by POLEPSZYĆ czyjś stan ducha i ciała - z czym wszyscy się tutaj zgadzamy... Oklaski
Z modlitwami nie mam problemu bom od...katolickiej Mistrzyni Krysi Królickiej inicjowanej przez ...zakonnicę s.Mariuszę Zawstydzony
I jak kiedyś wspomniałam mimo różnicy światopoglądów - nie wyobrażam sobie innego dla mnie mistrza...
Każdy Krąg u niej zaczyna się pieśnią do ...Ducha Św...
Z czym początkowo miałam wewnętrzny problem...
Przyznaje...
A ponieważ, spenetrowawszy różne materiały źródłowe i słowniki, odkryłam, że ReiKi tłumaczy się również jako "CZYSTY DUCH", a święty to...czysty...
Dla mnie ten czysty duch to... Naczelna Zasada, Duch Wszechświata, COŚ, co istniało przed którąkolwiek religią...
Czyli wszystko mi się zgadza Hura
A że lubię z Miriam troszkę się poprzepychać ...tośmy.... Ci całkiem merytorycznych postów napisały w wątku : Luzik
Co z pewnością nam wybaczysz... Prosi
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości