Medytacja do Aniola Fortunaty
#1

MEDYTACJA DO ANIOŁA FORTUNATY
1.
Usiądź wygodnie, zamknij oczy, głęboko oddychaj.
Skoncentruj się na oddechu. Poczuj, jak twoje ciało rozluźnia się.
Powtarzaj: wdycham spokój, wydycham spokój.
2.
Skup się na sobie i swoim sercu nawiązując kontakt ze swoją duszą i swoim Aniołem Stróżem.
3.
Poczuj, jak z serca wychodzą promienie miłości ogarniające całe twoje ciało, umysł, wszystko dookoła.
4.
Kiedy będziesz całkowicie rozluźniony i napełniony miłością, zaproś do swojego życia Anioła Fortunatę, wyobrażając sobie, że stoi za tobą i napełnia całe twoje ciało, twoją duszę i umysł energią bogactwa i dobrobytu, mówiąc:
"Wzywam Cię Aniele Bogactwa i proszę Cię o to, byś zesłał do mojego życia nadmiar moich własnych pieniędzy i wszystkie dobra, które są mi potrzebne"
5.
Teraz poczuj, zobacz, doświadcz, jak Anioł Fortunata osypuje cię złotymi monetami z rogu obfitości, słysząc ich brzęk.
Wyobraź sobie Anioła Fortunatę nad swoją głową i wszystkie dobra, które spływają do twojego życia. Są one rozrzucane na twojej drodze, a ty je zbierasz i cieszysz się swoim bogactwem. Przyjmujesz wszystkie materialne i duchowe dary, nawet te, o których nie śmiałeś marzyć.
6.
Pozostając cały czas w tej energii ugruntuj je w ziemi, wyobrażając sobie, jak z twoich kolan, poprzez łydki i stopy wychodzą korzenie i sięgają do jądra ziemi. Korzenie przywiązujemy do jądra ziemi.
7.
Na końcu medytacji podziękuj Aniołowi Fortunacie za wszystkie dary, które już TERAZ otrzymujesz i prosisz Go, żeby towarzyszył ci w twoim codziennym życiu i podpowiadał, jak z każdym dniem pomnażać swoje bogactwa.
np. Dziękuję ci Aniele Bogactwa, że zesłałeś mi nadmiar pieniędzy i każdego dnia obdarzasz mnie niesamowitymi okazjami do zarabiania pieniędzy.
8.
Podziękuj również Aniołowi Stróżowi, że stał przy tobie podczas tej medytacji.
Z programu Magdaleny Rutkowskiej-Odero
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości