Gabinet Reiki- EvaH.L.

... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,  mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości