Numerologia a własny interes
#1

Drogie numerolozki Uśmiech

Tak sobie zagladam we wlasny portret, pomimo iz wciaz w numerologii raczkuje, pod wzgledem planow wlasnych otworzenia wlasnego interesu. Od zawsze chcialam pracowac sama dla siebie, i jako pracownik rozwijalam sie najlepiej pozostawiona sama sobie (tak wiem, to te dwie jedynki). Interes planuje zaczac jak tylko zdobede srodki. Obecnie wszystko sie ciagnie, co tlumaczy rok osobisty i numerologiczny, ale juz czuje powiew nowych wibracji. Mojej ulubionej mieszanki 3 i 5. 8 lat temu przyniosly mi one wyprowadzke zagranice  (po raz pierwszy, i poczatek calkowitej odnowy). Co do projektu jest on zwiazany z gotowanim, konkretnie ostatnio popularne "food truck". Nie pytajcie sie co bede serwowala, bo caly pomysl to sezonowosc, i niekonczonca sie kreatywnosc. A wiec bierzemy co jest na rynku obecnie na czasie i czarujemy. Rezultatem ma byc nie tylko swiezosc dania ale i jego niska cena. Mozliwe akcje typu odbieranie produktow z tylu supermarketu, ktore wciaz sie nadaja do zjedzenia, a sa wyrzucane. Oczywiscie z zachowaniem warunkow higienicznych i oznakowaniem tego na co sie klient decyduje. Powstala tego tyu restauracja w UK i calkiem sobie niezle radzi - klient placi za jedzenie tyle ile uwaza. Z czasem chcialabym organizowac akcje typu "Make food not war" itd
http://www.madfeed.co/video/make-food-not-war/

I teraz sie zastanawiam patrzac sie na moj portret, pod tym wzgledem:

1. Trojka w cyklu formujacym jest znakomita wibracja na wybrany przeze mnie projekt, gdyz jest to wibracja artystow, a rowniez jest wibracja ekstrawertykow, a kontakt z ludzmi wydaje sie przypisany do wybranego przeze mnie sposobu na zarabianie. Dodatkowo ta 3 jest z liczby 21, ktora jest szczesliwa wibracja.

2. Kolejny rok jak juz wspomnialam ma korzystne wibracje pod wzgledem zmian, nadarzajacych sie okazji, wiec powinno sie dziac. Ale tutaj mam pytanie do praktykujacych numerolozek, jaki na to wplyw moze miec dekoracja numer 4? Tam sie nawet pojawia 22? Czy myslicie ze moze ona ten projekt spowolnic czy tez miec korzystny wlyw jako liczba budowania podwalin pod cos wiecej? Nie wiem czemu, ale nie lubie 4 Oczko

3. Wspomniany punkt zwrotny 4 bedzie mi towarzyszyl jeszcze kilka razy do roku 2025, ale kolejny za to jest bardzo piekny bo zawiera w sobie 44. Jesli bedzie prawidlowo wykorzystana moze mi przyniesc sukces acz aby wykorzystac w pelni potencjal liczby mistrzowskiej powinnam sie realizowac jednoczesnie na polu charytatywnym czy opiekowac innymi?

Przepraszam, ze tak wybiegam daleko w przyszlosc, ale ciekawa jestem waszego zdania odnosnie wlasnego potencjalu na taki projekt i rozwoju w trakcie nadchodzacych lat. Jak i na co powinnam uwazac aby taki potencjal wlasciwie wykrzystac, bo przeciez potencjal ma kazdy!!

Dziekuje z gory Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości