Sen o dębie
#1

Sen o dębie
Nad ranem często miewam sny prorocze, niektóre sprawdzają mi się następnego dnia. Ciekawa jestem jak będzie dzisiaj.
Śniło mi się , ze siedziałam pod wielkim dębem. Wokół mnie powiewały zielone liscie tego drzewa, siedziałam pod jego wielką koroną.
Dąb ma wiele znaczen i zastanawiam się , ktore z tych znaczen przypisac dzisiejszemu snu.

Symbolizuje on ogień, oś świata, punkt zwrotny, drzwi do nieba,świętość, wyrocznię, wiarę, czlowieka, wytrzymałosc, trwałosc, długowiecznośc nieśmiertelnosc, zasadę męską, płodność , siłę fizyczną i moralną , cnotę, odwagę, gościnnosc, królewskość, majestat, potęgę , wyniosłosc, wzniosłość, triumf, chwałę, honor, niepodległosc , nagrodę.

Dąb jest boskim drzewem, symbolizuje więc ochronę mojej osoby przez Gorę, bo we śnie siedziałam pod jego rozłozystą koroną, Urodziaam sie 21 marca a to jedyny dzien , ktorym opiekuje sie w horoskopie celtyckim to drzewo. Tego dnia urodziła sie tez moja babcia, wiec mozliwe rowniez , ze to ona pod tą postacią pokazała , ze opiekuję się mną (juz nie zyje)

Ten sen symbolizuje opiekę, ochronę. Zielen lisci kojarzy mi się z poczuciem bezpieczenstwa, dobrobytem. Dębem opiekuje się Jowisz , mozliwe więc , ze tu chodzi o konkretną osobę blisko związaną z tą planetą.

Wyciągnełam do wyjaśnienia tego snu kartę I Ching - 35 Postęp.
Karta oznacza awans, sławę, audiencję, prezentację, status. Czy mozliwe więc aby sen chciał mi przekazać wiadomosc o opiece kogos, kto jest osobą sławną, o okresłonym statusie lub tez ja kiedyś taka będę? Byc moze. Czas pokażeOczko

Zadałam kartom pytanie:
Kogo konkretnie symbolizuje dąb z mojego snu?-10 Monet

10 Monet pokazuje osobę, która ktoś ma kogoś, jest w związku..jest zajęta.. ma swój świat, ta karta kogoś z rodziny pokazuje, całe pokolenia, dynastia, człowiek dla którego ważna jest tradycja rodzinna, rodzice, dom rodzinny

Jednym słowem sen pokazuje opiekę, jakakolwiek ona będzie mam się nie bać , bo jestem chroniona
Tymczasem cudownego dnia Wam życzęOczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości