Wierzysz w męsko-damską przyjaźń?
#35

Przyjaźń może istnieć tylko między kobietą a mężczyzną  Rotfl.  Kobieta nie zatroszczy się o drugą kobietę i podobnie z facetami. Nie wiem skąd to przypuszczenie, że musi się od razu coś więcej narodzić. Wiele rzeczy musi zaistnieć żeby zakochać się w kimś więc jeśli nie szukamy nikogo na siłę to nie ma powodu żeby coś czuć do przyjaciela lol. Mam paru przyjaciół i to bardzo atrakcyjnych i jakoś nie jestem nimi zainteresowana. Wygląd i płeć to nie wszystko. Oczywiście z facetami jest trochę inaczej bo są zaborczy i gdy daje się palec chcą całą rekę. Po prostu trzeba nauczyć się ignorować takie zachownia i tyle. Chociaż z drugiej strony miałam przyjaciela którym byłam zainteresowana a on z kolei nie był zainteresowany mną Boi się Nic złego z tego tytułu się nie wydarzyło. To nawet umacnia przyjaźń takie fizyczne zainteresowanie więc jeśli się to kontroluje to nie ma problemu.

(07-05-2017, 16:26)Kitka84 napisał(a):  Taaaa, jasna sprawa,że taka przyjaźń nie istnieje. Zawsze jedna czy druga strona bardziej się angażuje i klops. Poza tym, jako płeć damska i męska jesteśmy stworzeni to bycia w związku, a nie do przyjaźni Ok
Jeśli jedna osoba bardziej się zaangażuje to co? Nic. Odbierze sygnał że nie jest chciana i przyjażń może trwać dalej. Ja miałam właśnie taką sytuację z przyjacielem który nie był zbyt mną zainteresowany Wyśmiewacz. Zrozumiałam to i tyle.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości