Wesele koleżanki
#1

Koleżanka zadała mi całkiem nowy temat w kontekście mojej skromnej praktyki astrologicznej. 
Otoz bierze ona slub w dniu 21 wrzesnia 2016 roku w Rydze i o ile jej koleżanka zajmująca sie astrologia doradzila jej ten dzien, nie uzywa ona systemu domow, ktorym ja sie posluguje. System domow ma znaczenie w przypadku wyboru godziny podpisania aktu, i osobiscie zasugerowalam, ze podam jej ta bardziej korzystna. Poniewaz mamy kilka osob zainteresowanych praktyka, i za zgoda mojej kolezanki, aczkolwiek ona nie pisze ani nie mowi w naszym jezyku i tymsamym sama nie moze prosic o pomoc na forum, zamieszczam horoskop jej slubu. Ja osobiscie poradzilam jej ta godzine, jakos najbardziej mi ona pasowala.

Ona jest projektantka alternatywnej mody (post-punk, gothic itd); on jest muzykiem (muzyka alternatywna, elektroniczna) wiec jakos nie przerazil mnie ten Uran w domu 7, blisko ASC, a mocno przekonala Wenus w I domu, dodatkowo w swoim znaku i "rzadzaca" horoskopem. Saturna pozycja na czubku polkrzyza, jakos mnie w domu II najmniej przerazila. Z checia podyskutowalabym na temat tego kosmogramu z osobami uczacymi sie Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości