3 buław
#58

Świetnie rozmawia się na temat tej karty i jak widać ... nic nie ruszyło, nie "pojechało" do przodu, po mimo takiej dyskusji na temat tej karty nadal tutaj stoimy ... To właśnie w tym człowieku są prowadzone te rozmowy ... 

W tej rozmowie brakuje mi nadal jednego czynnika ... uczciwej weryfikacji ... 
Ja mogę wszystko napisać i nawet opisać na wielu stronach np. mój zachwyt nad moim wizerunkiem w lustrze ... bo siebie w pełni akceptuję, taka jaka jestem  Uśmiech mogę się wymądrzać i pisać jakie to ja książki nie przeczytałam, książki lub strony, no ale po co? 

Każdy kto rozmawia w tym temacie, sam miał nie jeden raz przyjemność z tą kartą to ja się pytam : dlaczego nie ma publicznej weryfikacji, skoro temat jest publiczny i tak bardzo kontrowersyjny? 

Prowadzimy własne gabinety prywatne, to dlaczego właśnie choćby w takich sporadycznych przypadkach jak ten, czegoś nie udowodnić? W sumie to można w każdym przypadku udowadniać jakie ma przesłanie dana karta i to forum miałoby rzetelną i najlepszą wiedzę oraz najlepszych fachowców. To forum może o to zadbać bo jest to możliwe o ile inni nie będą czegoś się obawiać i nie tyle co ze strony forum, jak ze strony samego internetu. 

Jest okazja i na nią właściwie liczyłam od samego początku tej rozmowy  ... 

Z resztą, ja myślałam, że właśnie po to są te gabinety tutaj na forum ... aby móc siebie samego w jakiś sposób testować na każdym polu nie tylko w kartach Tarota. Zastanawiam się nad tym jaki jest to sens, egzystować na forum jako "Pańcia" - Królowa/Król kart Tarota?? OK można założyć, że nie rozkładam kart dla kasy, to bynajmniej robisz to dla wiedzy, nauki ... po coś to robi się na tym forum, choćby nawet dla samej idei ... ale to co? nawet kosztem zakłamania i zafałszowania znaczenia kart? nie wierzę w to ... 

A więc proszę bardzo, każdy ma możliwość i udowodnij swoje wypracowane znaczenie 3 Buław, w swoim własnym gabinecie, na żywo, w realu jak się realizuje ta karta ... po obiektywnej i bezstronnej weryfikacji i najlepiej jak to będzie bezstronna osoba ... lub ćwiczenie, warsztat. 

Wiem ... nikomu nie dogodzisz, ale ... są i na to sposoby 


Gnostycyzm i 3 Buław to jedynie "Wyrażanie Siebie" ... i to właśnie tutaj mamy przy tej karcie, każdy chce siebie wyrazić, tak właśnie działa Tarot. W dotychczasowym dialogu w tym temacie to właśnie tak wygląda, będę się wygrażać i manifestować, a i tak nic z tego nie będzie ... Siebie samego będę ogłaszać, 3 Buław to autoekspresja ... i nic ponad to ... do czasu aż nie przetrawi ... 3 Buław? - a to dopiero początek ... nauki ... 

Za to w tej karcie ja sama ZAWSZE będę lub u innych znajdę dobrego przyjaciela, jestem kimś, kto jest skłonny dać pomoc i dać wsparcie.   Kotek


p.s. Mam głęboką nadzieję, że nie muszę tutaj tłumaczyć się z tego, do kogo adresuję moją wypowiedź, jest ona publiczna i zaadresowana do każdego ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości