Brak konkretnej odpowiedzi w kartach
#5

Temat jest taki - "Brak konkretnej odpowiedzi w kartach" . Ok, a potem czytam kolejne wypowiedzi, które próbują coś wytłumaczyć i popieram te wszelkie wskazówki.  
Elpis Napisałaś tak ... 

Zadałam pytanie czy pan X jest mną zainteresowany i zrobiłam rozkład na 3 karty. 

Wylosowałam Koło Fortuny / 2 denarów / 4 mieczy. "  
Zinterpretowałam to w ten sposób, że pan X chce zmian w swoim życiu ale stoi przed dylematem wyboru (być może ma na oku jeszcze inna kobietę) jednak 4 mieczy mówi o braku jakiegokolwiek ruchu, konieczności przemyśleń i wycofaniu się z podejmowania jakichkolwiek decyzji. 

Z tego rozkładu tak na prawdę wciąż nie umiałam odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest mną zainteresowany czy jednak nie. 



Z tego rozkładu ja centralnie widzę, że NIE jest i NIE był tobą zainteresowany ... i co tu dalej gdybać?? nie wiem ... Masz odpowiedź na swoje pytanie ... 
Nikt nie chce zmian w swoim życiu pod warunkiem jeśli ich nie wyczekuje ... 
Karta X Koło Fortuny pokazuje czynnik nieprzewidywalności - czyli NIE planował zmiany ... on ich Nie chciał, po mimo tego, że być może musiał stawić im czoła .... To jednak zawsze dążył do stabilizacji, najbliżsi dla niego byli najważniejsi .. wszelkie podejmowane decyzje wiązały się ze stabilnością i wygodnictwem oraz chęcią zabezpieczenia bliskich ... 2 Denarów i 4 Mieczy  to nic innego jak dbanie tylko i wyłącznie o własne potrzeby, własne interesy ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 13-11-2017, 11:40
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Joana - 13-11-2017, 15:09
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Rudadama - 13-11-2017, 20:39
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 14-11-2017, 09:18
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Barbara - 20-11-2017, 01:04
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Elpis - 20-11-2017, 11:32
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Barbara - 20-11-2017, 01:48
RE: Brak konkretnej odpowiedzi w kartach - przez Krystyna - 20-11-2017, 11:53



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości