Boski Tarot u Hazar

Hazar przygotowuję się do testu , ostatnio zaczęło mnie boleć kolano ( rzepka) a ręka Ci się pokazuje bo staram się rzucac piłką 3 kg na 5 metrów przy zmęczeniu to ręce nie dają rady i to mnie załamuje. Wiesz że chcę ale ciało jest słabe - ręce nie mam ćwiczone i przez to mam problem z rzutem piłką .
Czyli mam zdać egzamin sprawnościowy wf i może przejdzie ?  Za 1,5 miesiąca mam egzamin wyznaczony to wrócę z odpowiedzią .
Bardzo dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas !
Odpowiedz

Dobry wieczór Hazar , mam prośbę jeśli mam szansę jeszcze zadać pytanko to sprawy uczuciowe. Brałam udział w szkoleniu i był tam chłopak A. Rozmowa się ładnie nam układała . Pomógł mi w przygotowaniu materiałów do egzaminu i był chętny jeszcze udostępnić materiały jakie posiada w domu. Wstępnie umówiliśmy się na dany dzień , i potwierdził że będzie ale póżno przyjedzie.
Pisał że mu się podobam , ale ja to tylko przeczytałam i nie odpowiedziałam na to .
Wiesz i ani nie przyjechał ani nie odezwał się typu - nie mogłem bo coś mi wypadło .
Ja bym do niego napisała ale też Hazar nie chcę się wpychać bo być może jest w związku z kimś , nie chce się narzucać bo może nie chce( ma narzeczoną lub dziewczynę - bo żonaty nie jest i nie ma dzieci )
Hazar proszę jeśli mogę Cię poprosić o cenny czas i chwilkę na poświęcenie mojej sprawie to proszę o odpowiedz co jest problemem , bo być może kobieta jakaś i jak uważasz czy warto pisać . 
Hazar przepraszam jeśli proszę o drugą wróżbę , jeśli odmówisz to rozumiem , ale jeśli mogę poprosić to będę wdzięczna.
Odpowiedz

witaj Malwinka


pytanie: proszę o odpowiedz co jest problemem , bo być może kobieta jakaś i jak uważasz czy warto pisać .

0 Głupiec - Nie widzę problemu, człowiek próbuje zwyczajnie się brać za ciebie jak za inne. Szuka swojego ideału. Ma swój typ, ale taki bardzo wyśrubowany. Szuka pięknej, mądrej i bogatej, do tego wiernej, czułej i zmysłowej. Osobiście życzę chłopu szczęścia i mniej oglądania anime, bo mu młodość przeleci na szukaniu postaci z kreskówki.
Nawet jeśli jest z jakąś kobietą, to pokazuje się poszukujący i myślę że będzie całe życie, taki typ. No chyba że spuści trochę z tonu i pokocha to co ma za plecami.

Król Denarów. Warto pisać, pokazują się korzyści. Gość ma zasoby którymi może się podzielić, to pewnie te notatki. Każda znajomość ma jakąś wartość, wiec zawsze warto pisać Oczko


Nie szufladkuj go od razu jak kochanka, to po prostu jest Człowiek. 
Podobasz mi się Oczko ten zwrot można użyć w wielu kontekstach i na podłożu wielu emocji. Nie bierz sobie do głowy, że może chodzić tylko cielesność. Każdy jest inny, i każdy inaczej rozumie słowa które używa, dlatego tak ciężko jest się nam dogadać i tak trudno jest nam zrozumieć innych.

Ciesz się, po prostu ciesz się, że masz przy sobie innych ludzi.


wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za odpowiedz . Napisałam do niego chciałam zagadać , ale to taki typ co raczej z tego nic nie wyjdzie nawet na znajomość koleżeńską - 
Nie widzę chęci u niego nawet do odpisywania do mnie na wiadomości . 
Nie pcham się już jak nie ma czasu dla mnie i chęci . ( bo odpisanie na wiadomość to zaledwie pare sekund dla chcącego a przez cały dzień zawsze się znajdzie 1 minuta )
Ja lubię Hazar nie nadwyrężać granic ludzi -jak on nie chce to nie chce otwierać drzwi które są dla mnie zamknięte.

Jeszcze raz baaardzo Ci dziękuję za czas , interpretację i wróżbę dla mnie
Odpowiedz

Witam. Jeśli mogę prosić to chciałabym się dowiedzieć co można powiedzieć o moich relacjach z rodzicami ? Na co powinnam zwrócić uwagę,nad czym ewentualnie należy popracować. Pozdrawiam
Hania 09.04.1993.r 
Halina 01.06.1969 r
Zbigniew 06.05.1969 r
Odpowiedz

witaj Haniu



Pytanie: chciałabym się dowiedzieć co można powiedzieć o moich relacjach z rodzicami ?
8 kielichów, 3 buławy - Nie pokazałaś mi twarzy, więc te relacje są nadal gdzieś głęboko wypchnięte. Jeszcze nie potrafisz spojrzeć na to twarzą w twarz. Co prawda jesteś gotowa na naprawę, ale dawne urazy, żale i krzywdy nie pozwalają na pojednanie. Ogólnie pokazuje się rozdarcie pomiędzy więzami rodzinnymi, a chęcią porzucenia i ucieczką na koniec świata.
Nie widzę w ogóle twoich rodziców. Nie pokazują się w twojej energetyce.

Na co powinnam zwrócić uwagę, nad czym ewentualnie należy popracować ?
XIV Umiarkowanie - Zachować dystans i równowagę. Powinnaś zwrócić uwagę na to niektóre twoje działania nic nie wnoszą, a budzą tylko niepotrzebne emocję. Trzeba sobie to jakoś wszystko zrównoważyć i poukładać.

Twoja rodzina nie jest już odpowiedzialna za twoje życie, masz prawo do tego by żyć tak jak chcesz. I nie ważne czy będziesz karmić swoje żale, czy przebaczenie, masz prawo wybrać jak chcesz żyć.

Być może kiedyś będzie lepiej, ale trzeba by w to włożyć więcej spokoju i rozwagi.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Moi rodzice wzięli rozwód w zeszłym roku. Może dlatego Ci się nie pokazali. Żal owszem mam bo to z taty winy rozpadł ich się związek.  Pozdrawiam
Odpowiedz

Dzień dobry , 
Hazar chciałabym prosić o wróżbę na straż graniczną , złożyłam dokumenty do pracy jako funkcjonariusz. 
1 etap rozmowa zaliczona pozytywnie   , teraz następny etap to rozmowa z psychologiem . Stresuje się przed tym bo jeśli otrzymam odpowiedz negatywna po rozmowie to czekam rok aby ponownie złożyć dokumenty. 
Bardzo proszę o wróżbę już nie koniecznie cały nabór do straży jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.
Odpowiedz

witaj Malwinka

Pytanie: jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.

6 Mieczy - Powinnaś przejść do następnego etapu. Nie bój się, dasz sobie rade z psychologiem
powodzenia Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za wróżbę , już niebawem mam rozmowę  z psychologiem ( po rozmowie są 2 tygodnie na odpowiedz jak mnie oceni czy pozytywnie /negatywnie. 
Odpowiedzi nie dostaje się w tym samym dniu , dziękuję za dobre słowo , przyda się aby stres pokonać na rozmowie.
Odpowiedz

(26-07-2023, 19:56)Hazar napisał(a):  witaj Malwinka

Pytanie: jak pójdzie tylko na etap z rozmową  z psychologiem czy będzie po rozmowie pozytywna odpowiedz.
6 Mieczy - Powinnaś przejść do następnego etapu. Nie bój się, dasz sobie rade z psychologiem
powodzenia Oczko

Wszystkiego dobrego
Hazar
Dziękuję jeszcze raz za wróżbę Hazar , dzisiaj otrzymałam odpowiedz negatywną że nie przejdę do następnego etapu . 6 Mieczy to chyba przerwanie w połowie drogi .
Następny raz jak bym chciała składać dokumenty to dopiero za rok w sierpniu.
Odpowiedz

Dziękuję za weryfikację  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Droga Hazar. Proszę o rozkład na moją sytuację zawodową . Czuję się oszukiwana przez szefową w kwestii wynagrodzenia za przepracowane miesiące. Nie wiem co mam robić.  
Hania 09.04.1993.r 
Pozdrawiam ?
Odpowiedz

Witaj Haniu
 
Czy pensja zgadza się z tym co masz na umowie  o pracę  ?

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo proszę o wróżbę dotycząca relacji między mną a osobą, którą poznałam miesiąc temu.
Jestem w trakcie długoletniego, nieudanego związku z którego od kilku lat bardzo nieudolnie i niezdecydowanie chce się uwolnić. Miesiąc temu spotkałam człowieka, który całkowicie przewrócił mój świat do góry nogami, chyba po raz pierwszy w życiu poczułam coś mocnego, dziwnego, zupełnie szalonego do kogoś, kogo znałam zaledwie kilka dni. 
Niestety dzieli nas odległość, oraz to, że ja jestem w związku z którego ciężko mi wyjść, przeszkadza mi także niezadowolenie rodziców, którzy są  przeciwni tej relacji. 
Bardzo proszę o pomoc, chciałabym wiedzieć czy karty są w stanie dać mi jakąś wskazówkę. Ja bardzo mocno czuję, że nie powinnam rezygnować z tej znajomości i że jest to moment w którym powinnam zmienić swoje dotychczasowe życie, które przecież mi nie odpowiada. 
Proszę o postawienie kart i odpowiedz na pytanie: czy rzucić i zaryzykować wszystko, czy ta relacja może mieć przyszłość, czy znajdę jakiś sposób na zmianę życia, by być bliżej tej nowo poznanej osoby?
Monika Ur. 09.04.1986
Data poznania: 7.07.2023
Odpowiedz

witaj Aszkelon



Pytanie: czy rzucić i zaryzykować wszystko?
4 monety- Nie.


czy ta relacja może mieć przyszłość?
9 Mieczy - Przyszłości nie widzę, pokazało się tylko jak się zamartwiasz nocami. Prawdopodobnie jak skoczysz do tej wody, później możesz sobie wyrzucać i myśleć o tym jak o błędzie.

czy znajdę jakiś sposób na zmianę życia, by być bliżej tej nowo poznanej osoby?
Królowa Monet - Nie przestaniesz o nim myśleć, ale nie widzę go blisko Ciebie. 
Nie zmienisz sposobu na życie.
To już jest u Ciebie stała.


Przemyśl sobie jeszcze tą relacje na spokojnie, radzę raczej mocno trzymać to co masz. 
To nie jest wiele, ale jest cenne. Nawet jeśli tego nie widzisz. Na pewno nie podejmuj pochopnych decyzji, daj sobie czas.
 
Jeśli to prawdziwe i szczere przetrwa lata. Będzie czekał na Ciebie nawet do końca swoich dni. Jeśli nic nie warte wywali się na pierwszym zakręcieOczko

Poczekaj z ważnymi decyzjami, niech zadziała czas .

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witam serdecznie. 
Chciałabym poprosić o wróżbę ogólną co mnie czeka do końca roku. Dziękuję bardzo. 
Nie mam jakiegoś sprecyzowanego pytania czy problemu. Myślałam o takim ogólnym rozkładzie. Ale jeśli musi być sprecyzowane to moze zapytam o życie zawodowe. Jestem na etapie zmiany pracy i zastanawiam się czy szukać jej tu gdzie mieszkam czy rozważyć wyjazd do innego miasta lub kraju.
Joanna 29 05 86
Dziękuję bardzo

Wybieram szczęście...
Odpowiedz

witaj Malinowymentos
Pytanie: Chciałabym poprosić o wróżbę ogólną co mnie czeka do końca roku.
XIX Słońce  - Ogólnie to bardzo dobrze się pokazuje czas do końca roku. Ktoś się odezwie do ciebie, bo widzę jak macha i jakieś dziecko ma za plecami, góra rok, albo nawet młodsze. Możesz dostać zaproszenie od niej. Tak, że nie wykluczam małej wycieczki.

 Jestem na etapie zmiany pracy i zastanawiam się czy szukać jej tu gdzie mieszkam czy rozważyć wyjazd do innego miasta lub kraju.
Paź Mieczy - Co do pracy nie znajdziesz nic zadowalającego. I nie ma znaczenia skąd bedą oferty. Do końca roku jeśli się coś pojawi to będzie "małe i niepewne", na ten moment nie pokazuje się nic dla Ciebie Oczko
Ale mimo wszystko będzie dobrze. Wypatruj zaproszenia, zrelaksujesz się, oderwiesz od problemów. A z nowym rokiem ruszysz z kopyta Oczko

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję bardzo

Wybieram szczęście...
Odpowiedz

(30-08-2022, 17:59)Hazar napisał(a):  Witaj Agata
Oto twoja prognoza na nowy rok numerologiczny
Miłość - II Kapłanka, Paź Monet, 2 Miecze - Pojawią się wieści, albo nawet wyniki badań. Nie wiem czy dobrze widzę, ale możliwa ciąża. Tylko że być może się nie utrzyma i we wczesnym stadium złuszczy się z endometrium.
 Ale coś takiego możliwe, normalnie widzę cykl. To będzie jakiś przełomowy moment. Porywów serca nie widać, jakieś to jest owiane trochę tajemnicą. W drugiej połowie roku raczej z tego życia miłosnego się zwyczajnie wycofasz. Odstawisz je na boczny tor.
Praca - 7 Buław, XVI Wieża, 8 Monet - Z pracą trochę kiepsko, chociaż będziesz mocno się trzymać, nastąpi krach, nie z twojej winy. Tylko ogólny. Gość u którego będziesz pracować, jego firmę trafi szlag. Wszystkie następne oferty bedą poniżej twoich potrzeb.
Naruszysz oszczędności i będziesz szukać nowych form jak bezpiecznie ulokować resztę, ale nic nie będzie wydało się pewne.
Finanse -2 kielichy, XIII Śmierć, 6 kielichów - Będą dyskutowane w dwoje. I zgodnie zarządzane, ale na stabilizacje ciężko liczyć. Pomimo naprawdę dobrego dogadania, finanse będą martwe. No niestety taki czas. Dobre jest to, że będziesz dobrze wspominać czas kiedy one były fajne. I to da jakiś komfort psychiczny.
Zdrowie (ciało) - X Koło Fortuny - Jak w kołowrotku Oczko jak z jednego wyjdziesz, to zacznie się następne. Ale też jak nigdy będziesz w szczytowej formie i poczujesz że możesz przenosić góry.
Zdrowie (umysł) - 3 Monety, 4 buławy - Wypracujesz fajny sposób na poprawę nastroju, czyli problemy będziesz rozwiązywać po kolei i dokładnie. Formuła będzie tak dobra, że stworzysz sobie enklawę, dookoła ludzie w depresji, a Ty pogodna jak słoneczny dzień.
Niespodzianka - 3 buławy -podróż samolotem widzę Oczko udanego wypoczynku niespodzianki.
Ciekawy rok się zapowiada, taki wymagający, ale widzę że świetnie sobie radzisz Oczko jak zawsze . Nie wiem tylko co to w tej miłości za brazylijskie perypetie, co ja tam widzę Oczko no ale tak to się pokazało.
Ta praca słabo, ale teraz nas to wszystkich czeka, za to zdrowotnie to tylko przykład z Ciebie brać optymistko.
Jakby co, to miłego wypoczynku.
Wszystkiego dobrego
Hazar
Witaj Hazar
Przychodzę z weryfikacją.
Miłość - sprawy uczuciowe faktycznie odstawiłam na boczny tor, oddaliłam się od partnera, nastała monotonia, miałam też myśli o w ogóle wycofaniu się z tej relacji.
Praca - pracę w tej firmie szlag trafił, z obopólnej winy. Póki co ta firma działa, ale z tego co wiem kiepsko przędzie.
Finanse - do pewnego czasu było nie źle, ale później dobra passa skończyła się i nadal szału nie ma.
Zdrowie - nie mogę narzekać mimo pewnych problemów. Co do zdrowia psychicznego jest dokładnie jak napisałaś.
Niespodzianki - co prawda nie było lotu, ale sporo wycieczek krajowych Uśmiech 
Bardzo dziękuję za prognozę.
Odpowiedz

Przepraszam ,że dopiero teraz odpisuje .Tak ,na umowie mam najniższa krajowa + premia uznaniowa . Byłam u księgowej... to co jest na kwitku się zgadza,ale nie jest to adekwatne do przepracowanych moich godzin i urlopu na którym byłam.  Księgowa potwierdziła moje obawy .
Odpowiedz

Haniu

Ale jak księgowa mogła podzielić twoje obawy skoro sama nalicza pensję. Na kwitku masz czarno na białym ile wypracowałaś godzinowo wraz z premią, a ile za urlop. 
No chyba że umówiłaś się z pracodawcą na płace pod stołem, to karty tu nie pomogą.

A Może zwyczajnie źle zrozumiałaś, na początek zapytaj o co chodzi z tą wypłatą.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości