Boski Tarot u Hazar

Poprostu nie chce byc z byle kim byle żeby był. Ale i tak nikogo nie ma w moim otoczeniu. Ja nie widze zadnego materiału do pracy, otaczają mnie tylko żonaci faceci. Facet ideał ponoć jest ale nie w moim zasiegu- tu nikogo nie ma, ja nikogo nie widzę. Więc nie ma sensu nawet o niego pytać.
Dziwne że mowisz o ciąży, dla mnie to nie możliwe bo nie wyobrażam sobie iść do łóżka z pierwszym lepszym facetem. Trudno więc wychodzi na to że będę ślepa jak to kiedyś napisałaś i przejdę życie jak ślepiec. 
Też kiedyś słyszała że będzie ciąża u mnie będąc na studiach, ale jak wspomniałaś bo to od cyganki usłyszałam ona tylko mówi to co widzi na końcu swojego nosa. 
Na ten rok już nie mam co złudzeń że kogokolwiek poznam, może za rok jak zaczne prace po studiach ale też w to zaczynam wątpić.
Dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Twój czas nadejdzie Oczko
Bądź pełna Wiary.


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za poświęcony czas, dajesz mi iskierke nadziei a zawsze to coś 😀 i Dziękuję że nie oceniasz.
Nie ukrywam że chciałabym mieć w przyszłości chociaz jedno dziecko, doswiadczyc tej prawdziwej szczerej milosci. Jesli cos sie w moim zyciu zmieni dam znac. Bedzie chlopiec czy dziewczynka? Czy to bedzie szczęśliwa ciaza? 😀

Dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue

Pytanie: Bedzie chłopiec czy dziewczynka? Czy to będzie szczęśliwa ciąża?

Strażnik Tali ( Rycerz  Mieczy ) - Nie mogę odpowiedzieć.


Bądź dobrej myśli, wiedzieć za dużo to też niezdrowo.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar, 
Wszystkiego Dobrego!
Blue 😀

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Również dziękuję Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(21-04-2024, 17:13)Hazar napisał(a):  Witaj Rozalka


Pytanie: Jaki będzie dla mnie maj w temacie miłości i uczuć?

5 Motet - W maju będzie płacz, prawdopodobnie nic więcej już z tej znajomości nie wyciągniesz prócz żalu.
Jedno będzie dobre, zostaną ci wspomnienia. 
Zachowaj sobie tylko te piękne chwile, by Wierzyć w Miłość



Wszystkiego Dobrego
Hazar
Hazar, jest żal. On już się wycofał ale ja jeszcze walczę ale to walka z wiatrakami. Piękne wspomnienia potęgują mój ból.

Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach? Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Rozalka


Pytanie: Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach?

3 kielichy - Dasz sobie spokój z tym Gościem i rzucisz się do randkowania. Niestety nie zapomnisz o nim. I będziesz się tego wstydzić, że nie potrafisz nad tym przejść bez żalu. Zasłaniasz oczy, by nie pokazać co dzieje się w sercu. Nie wypieraj tego, to nie jest złe i wcale cię nie osłabia. 
Piękne uczucia są po prostu piękne. Zachowaj je na pamiątkę, nie smuć się, że miały miejsce. Oczko


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki i pozdrawiam 💐
Odpowiedz

Witaj Hazar
Mam nadzieje ze u Ciebie wszystko dobrze 😀
Prosze o rade. 
Czy uda mi sie podejsc do egzaminu na prawo jazdy w tym roku i go zdac? Czy jednak zakaczyc nauke jazdy samochodem? Czy mój instructor mnie dopusci do egzaminu praktycznego? 
Zaczelam lekcje jazdy pod koniec 2022 ale z przerwami mam lekcje i mam wrazenie ze za glupia jestem zeby jezdzic samochodem. Instructor dobry ale drogi. Juz nie wiem czy to ma sens. A teoria przepada mi w sierpniu, I jesli nie podejde do egzaminu musze go zdawac jeszcze raz-teorie. Tak probowalam lapac wszystkie sroki za ogon ale sie nie udalo. Za duzo tego wszystkiego.
Dane podesle na priv.
Dziekuje
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Witaj Blue


Pytania: Czy uda mi sie podejść do egzaminu na prawo jazdy w tym roku i go zdać? Czy jednak zakończyć naukę jazdy samochodem? Czy mój instruktor mnie dopuści do egzaminu praktycznego? 

VI Kochankowie, 10 Monet - Egzamin zdasz bez problemu. Słuchaj uważnie instruktora i rób co mówi. Jeśli w pełni mu się "zawierzysz" w tym roku będziesz trzymać prawko w ręku.


Nie poddawaj się, bo prawo jazdy widać na twojej drodze. Ten instruktor jest w stanie każdego nauczyć jeździć. Nawet takiego co mu brakuje ręki czy nogi, więc skup się na nauce i ćwicz.



Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziekuje Hazar za poswiecony czas. 
Tak dobry nauczciel widze ze ma cierpliwosc do mnie bo ze mna ciezko jest, a bylo gorzej. Dziekuje i mam nadzieje ze sie uda  Uśmiech
Pozdrawiam 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Chcialabym jeszcze zapytac jutro mam ostani egzmin na studiach 2h pisania wszystko juz mi sie myli Stres mam mgle. Czy zdam jutrzejszy egzamin czy czeka mnie poprawka w lipcu?
Dziekuje  Uśmiech
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue


Pytanie: Czy zdam jutrzejszy egzamin czy czeka mnie poprawka w lipcu? 

Paź monet - Jesteś dobrze przygotowana. Idź spać i bądź dobrej myśli. Egzamin powinnaś zdać bez problemu jutro.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za szybka odpowiedź 😃
Będę mogła zweryfikować w lipcu.
Będę dobrej myśli i postaram się dać z siebie wszystko.
Wszystkiego Dobrego 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Dzień Dobry 


Forum Dobry Tarot jest jedynym miejscem gdzie udzielam porad nieodpłatnie.
Sympatyków i liczących na wsparcie, zapraszam do przekazania niewielkiego datku na koszt związany z utrzymaniem serwera.



Janusz Mach
Alior Bank
20 2490 0005 0000 4000 9333 1529 



W imieniu administracji dziękuję za wpłaty.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(10-06-2024, 09:19)Hazar napisał(a):  Dzień Dobry 


Forum Dobry Tarot jest jedynym miejscem gdzie udzielam porad nieodpłatnie.
Sympatyków i liczących na wsparcie, zapraszam do przekazania niewielkiego datku na koszt związany z utrzymaniem serwera.



Janusz Mach
Alior Bank
20 2490 0005 0000 4000 9333 1529 



W imieniu administracji dziękuję za wpłaty.

Hazar

Bardzo Ci dziękuję za wysoką wpłatę, jesteś wspaniała  Oklaski Oklaski Oklaski Buziak Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

(15-12-2023, 21:40)Czesc Hazar! napisał(a):  HazarWitaj Tajlandia 
Czy mogłabym poprosić Cie o ogólną wróżbę na 2024 rok?
- Miłość - Paź Buław - Coś się pojawi, ale nie za dużo i nic z tego nie wyjdzie. Tak jakbyś już na początku stwierdziła, że to nie to. Możesz taksować spojrzeniem na sporadycznych randkach, ale bez zainteresowania i zapięta pod sama brodę. Wybuchu uczuć raczej nie będzie.
- Relacje - Król Monet - Bez zmian, pokazałaś się w trwałej relacji ze starszym mężczyzną. Stosunki będą poprawne i korzystne szczególnie dla ciebie. Chociaż możesz mieć poczucie że będzie chciał na Ciebie wpływać.
- Praca - 2 kielichy - Możesz z kimś się wspaniale dogadywać. Tak dobrze, że będziesz chciała to przenieść na grunt prywatny. Niestety nie da się tego zrobić, bo ta osoba jest już związana, ale współpraca wniesie wiele nowych pomysłów.
- Pieniądze - 2 buławy - Na razie nie masz do nich dostępu, trzeba jeszcze poczekać na dobrobyt ukryty w skrzyniach. Rok nie zapowiada sie źle, ale trzeba ostrożnie inwestować i wydawać. Możliwe jakieś niespodzianki finansowe, dobrze byłoby mieć wypchaną skarpetę pod łóżkiem
 
- Rodzina - 3 kielichy - Powinnaś powitać nowego członka rodziny i możliwe że to będzie twój ulubieniec. Dodatkowo pokazały się imprezy z muzyką i alkoholom, więc ta rodzina w tym roku przesunie się zdecydowanie na pierwsze miejsce, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu.
- Rozwój własny - 4 kielichy - Pokazuje sie że cały czas szukasz swojej drogi. Te ścieżki które obrałaś, a widzę je już trzy nie przyniosły spełnienia. Niestety w tym roku nie znajdziesz swojego miejsca na ziemi. Pozostaje ci szukać nadal.
- Na co powinnam zwrócić uwagę - IV Cesarz - Na tego mężczyznę z którym jesteś w relacji. Pokazuje się jak Ojciec, zwróć uwagę czy nie nadużywa władzy względem Ciebie. 
Korzyści są dobre, ale warto zwrócić uwagę czy cena którą trzeba za nie zapłacić nie przewyższają zysków.
- Co będzie pomyślne - 6 kielichów - Ta druga polówka w pracy. Cudownie oderwiesz się  przy niej od codzienności i prozy życia. Poczujesz się jak z najlepszym przyjacielem z dzieciństwa, wtedy kiedy żadnych zmartwień nie było.
- Czy jest coś co powinnam wiedzieć- Król Mieczy - Jest, jesteś pod stałą obserwacją. Możliwy podsłuch, bądź śledzące aplikacje. Jest ktoś kto kontroluje twoją aktywność w sieci, na razie się przygląda, ale nie wiadomo po co to robi. W sieci zachowaj ostrożność.
Zapowiada się bardzo piękny roczek dla Ciebie. 
Fajna będzie ta twoja praca Oczko a jeszcze fajniejsza osoba do współpracy
Wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z interpretacja po tym pol roku. 
Generalnie w rodzinie pojawila sie nowa osoba,  chlopak mojej siostry. 
W pracy czuje, ze szef chce mnie wspierac, ale naduzywa wladzy. 
Pieniadze- sa,  ale o tak sobie 
Milosc - tak jak mowilas,  nici 
W pracy poki co nie poznalam nikogo od serca. Moze jeszcze sie pojawi.
Rozwoj wlasny- czuje sie nie w swoim miejscu,  nie w swoim czasie. Nie czuje sie szczesliwa i spelniona. 
Bezpieczenstwo w sieci  - nie wiem do czego sie to odnosilo, moze w pracy? Nie wiem. Bede uwazac. 
Bardzo dziekuje  Buziak
Odpowiedz

Dziękuje za częściową weryfikację Oczko

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości