Boski Tarot u Hazar

Dzień Dobry 


Forum Dobry Tarot jest jedynym miejscem gdzie udzielam porad nieodpłatnie.
Sympatyków i liczących na wsparcie, zapraszam do przekazania niewielkiego datku na koszt związany z utrzymaniem serwera.



Janusz Mach
Alior Bank
20 2490 0005 0000 4000 9333 1529 



W imieniu administracji dziękuję za wpłaty.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(10-06-2024, 09:19)Hazar napisał(a):  Dzień Dobry 


Forum Dobry Tarot jest jedynym miejscem gdzie udzielam porad nieodpłatnie.
Sympatyków i liczących na wsparcie, zapraszam do przekazania niewielkiego datku na koszt związany z utrzymaniem serwera.



Janusz Mach
Alior Bank
20 2490 0005 0000 4000 9333 1529 



W imieniu administracji dziękuję za wpłaty.

Hazar

Bardzo Ci dziękuję za wysoką wpłatę, jesteś wspaniała  Oklaski Oklaski Oklaski Buziak Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz

(15-12-2023, 21:40)Czesc Hazar! napisał(a):  HazarWitaj Tajlandia 
Czy mogłabym poprosić Cie o ogólną wróżbę na 2024 rok?
- Miłość - Paź Buław - Coś się pojawi, ale nie za dużo i nic z tego nie wyjdzie. Tak jakbyś już na początku stwierdziła, że to nie to. Możesz taksować spojrzeniem na sporadycznych randkach, ale bez zainteresowania i zapięta pod sama brodę. Wybuchu uczuć raczej nie będzie.
- Relacje - Król Monet - Bez zmian, pokazałaś się w trwałej relacji ze starszym mężczyzną. Stosunki będą poprawne i korzystne szczególnie dla ciebie. Chociaż możesz mieć poczucie że będzie chciał na Ciebie wpływać.
- Praca - 2 kielichy - Możesz z kimś się wspaniale dogadywać. Tak dobrze, że będziesz chciała to przenieść na grunt prywatny. Niestety nie da się tego zrobić, bo ta osoba jest już związana, ale współpraca wniesie wiele nowych pomysłów.
- Pieniądze - 2 buławy - Na razie nie masz do nich dostępu, trzeba jeszcze poczekać na dobrobyt ukryty w skrzyniach. Rok nie zapowiada sie źle, ale trzeba ostrożnie inwestować i wydawać. Możliwe jakieś niespodzianki finansowe, dobrze byłoby mieć wypchaną skarpetę pod łóżkiem
 
- Rodzina - 3 kielichy - Powinnaś powitać nowego członka rodziny i możliwe że to będzie twój ulubieniec. Dodatkowo pokazały się imprezy z muzyką i alkoholom, więc ta rodzina w tym roku przesunie się zdecydowanie na pierwsze miejsce, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu.
- Rozwój własny - 4 kielichy - Pokazuje sie że cały czas szukasz swojej drogi. Te ścieżki które obrałaś, a widzę je już trzy nie przyniosły spełnienia. Niestety w tym roku nie znajdziesz swojego miejsca na ziemi. Pozostaje ci szukać nadal.
- Na co powinnam zwrócić uwagę - IV Cesarz - Na tego mężczyznę z którym jesteś w relacji. Pokazuje się jak Ojciec, zwróć uwagę czy nie nadużywa władzy względem Ciebie. 
Korzyści są dobre, ale warto zwrócić uwagę czy cena którą trzeba za nie zapłacić nie przewyższają zysków.
- Co będzie pomyślne - 6 kielichów - Ta druga polówka w pracy. Cudownie oderwiesz się  przy niej od codzienności i prozy życia. Poczujesz się jak z najlepszym przyjacielem z dzieciństwa, wtedy kiedy żadnych zmartwień nie było.
- Czy jest coś co powinnam wiedzieć- Król Mieczy - Jest, jesteś pod stałą obserwacją. Możliwy podsłuch, bądź śledzące aplikacje. Jest ktoś kto kontroluje twoją aktywność w sieci, na razie się przygląda, ale nie wiadomo po co to robi. W sieci zachowaj ostrożność.
Zapowiada się bardzo piękny roczek dla Ciebie. 
Fajna będzie ta twoja praca Oczko a jeszcze fajniejsza osoba do współpracy
Wszystkiego dobrego
Hazar
Wracam z interpretacja po tym pol roku. 
Generalnie w rodzinie pojawila sie nowa osoba,  chlopak mojej siostry. 
W pracy czuje, ze szef chce mnie wspierac, ale naduzywa wladzy. 
Pieniadze- sa,  ale o tak sobie 
Milosc - tak jak mowilas,  nici 
W pracy poki co nie poznalam nikogo od serca. Moze jeszcze sie pojawi.
Rozwoj wlasny- czuje sie nie w swoim miejscu,  nie w swoim czasie. Nie czuje sie szczesliwa i spelniona. 
Bezpieczenstwo w sieci  - nie wiem do czego sie to odnosilo, moze w pracy? Nie wiem. Bede uwazac. 
Bardzo dziekuje  Buziak
Odpowiedz

Dziękuje za częściową weryfikację Oczko

pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar,
Czy mogę prosić o wróżbę dot. małżeństwa? Jeżeli będziesz mogła poświecić mi czas to dziękuję :)

Pytanie do kart: Czy uda nam się wypracować porozumienie związane z naszymi różnicami charakterów ? oraz czy widać w przyszłości dom o którym marzymy i dzieci ?
Dane priv.
Odpowiedz

Witaj Mydream


Pytanie do kart: Czy uda nam się wypracować porozumienie związane z naszymi różnicami charakterów ?
3 monety - Uda się wypracować, z naciskiem na "wypracować". Trzeba się nastawić, że będzie trzeba włożyć mnóstwo cierpliwości i wytrwałości, bo to będzie typowo koronkowa robota. Ale jak już dopasujecie się jak puzzle, będziecie wzorem dla innych. Podziwiani jak sakralna architektura pełna harmonii.


oraz czy widać w przyszłości dom o którym marzymy i dzieci ?
As mieczy -Na razie nie widać, jest zadanie do wykonania. Jak wywiążecie się z jakiejś "umowy", dostaniecie wolną rękę, na ten moment wasze marzenia są przykryte cumulusami.


Przyszłość jeszcze jest owiana tajemnicą na tą chwilę, pracujcie. Jak osiągniecie porozumienie możliwe że marzenia zejdą w materię, ale jeszcze tego nie widać, inne sprawy są ważniejsze.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hej Hazar,
Czy zechciałabyś zerknąć w Karty i powiedzieć mi co czeka mnie w życiu zawodowym do końca tego roku? Kontynuacja własnej działalności czy znalezienie pracy na etacie ? Magda 21.02 1986.
Odpowiedz

Witaj Ktotowie



Pytanie: co czeka mnie w życiu zawodowym do końca tego roku? Kontynuacja własnej działalności czy znalezienie pracy na etacie ?

4 buławy, Król Buław( przez pisany Monet) - Działalność. Etatu nie widać. Zresztą z ciebie to taka Zośka Samośka, na etat średnio się nadajesz. Mimo wszystko działalność daje ci poczucie własnego miejsca na ziemi, taki mały raj, gdzie nie ma nadzoru i kajdanów. 
Dbaj o nią, kokosów nie przyniesie, ale wniesie o wiele więcej do twojego życia, dobrą energię, poczucie mocy i swojej wartości.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości