Boski Tarot u Hazar

Twój czas nadejdzie Oczko
Bądź pełna Wiary.


Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję za poświęcony czas, dajesz mi iskierke nadziei a zawsze to coś 😀 i Dziękuję że nie oceniasz.
Nie ukrywam że chciałabym mieć w przyszłości chociaz jedno dziecko, doswiadczyc tej prawdziwej szczerej milosci. Jesli cos sie w moim zyciu zmieni dam znac. Bedzie chlopiec czy dziewczynka? Czy to bedzie szczęśliwa ciaza? 😀

Dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam 
Blue

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Blue

Pytanie: Bedzie chłopiec czy dziewczynka? Czy to będzie szczęśliwa ciąża?

Strażnik Tali ( Rycerz  Mieczy ) - Nie mogę odpowiedzieć.


Bądź dobrej myśli, wiedzieć za dużo to też niezdrowo.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar, 
Wszystkiego Dobrego!
Blue 😀

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Również dziękuję Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

(21-04-2024, 17:13)Hazar napisał(a):  Witaj Rozalka


Pytanie: Jaki będzie dla mnie maj w temacie miłości i uczuć?

5 Motet - W maju będzie płacz, prawdopodobnie nic więcej już z tej znajomości nie wyciągniesz prócz żalu.
Jedno będzie dobre, zostaną ci wspomnienia. 
Zachowaj sobie tylko te piękne chwile, by Wierzyć w Miłość



Wszystkiego Dobrego
Hazar
Hazar, jest żal. On już się wycofał ale ja jeszcze walczę ale to walka z wiatrakami. Piękne wspomnienia potęgują mój ból.

Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach? Pozdrawiam
Odpowiedz

Witaj Rozalka


Pytanie: Czy sprawdzisz mi, co zdarzy się u mnie w czerwcu w uczuciach?

3 kielichy - Dasz sobie spokój z tym Gościem i rzucisz się do randkowania. Niestety nie zapomnisz o nim. I będziesz się tego wstydzić, że nie potrafisz nad tym przejść bez żalu. Zasłaniasz oczy, by nie pokazać co dzieje się w sercu. Nie wypieraj tego, to nie jest złe i wcale cię nie osłabia. 
Piękne uczucia są po prostu piękne. Zachowaj je na pamiątkę, nie smuć się, że miały miejsce. Oczko


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dzięki i pozdrawiam 💐
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości