Nowa znajomość
#1

Witajcie Kochani. Ponownie do Was po radę. Jestem samotna. Kilka dni temu na facebooku napisał do mnie Niemiec i zaczęliśmy że sobą korespondować. Dzieła nas setki kilometrów i bariera językowa jednak on bardzo angażuje się w te znajomość chce przyjechać do Polski by mnie poznać i uczyć się języka. Ja z jednej strony bym chciała a z drugiej nie jestem przekonana co do niego.  Wydaje sie byc porzadnym facetem ale kto to wie..... i jego wzrost 157 cm niby bzdura ale jakis mnie to zablokowalo. Nie chcę ani jego ani  siebie skrzywdzić.  Mark 24.04.1965  i Joanna 30.04.1977.  Bardzo proszę zobaczcie co może przynieść los. Proszę
Odpowiedz
#2

Joanna nie wiem czy ponownie poczytałaś wcześniejszą wróżbę z kwietnia tego roku, którą wykonała dla Ciebie Hazar...
Polecam, poczytaj ...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14798

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Droga Krystyno. Pamiętam ostatnią przepowiednie dlatego właśnie napisalam. Chce się przekonać że to jest właśnie ten człowiek który chce mnie wykorzystać. Sprawia wrażenie zagubionego i nieszczęśliwego. Może dobry z niego aktor.
Odpowiedz
#4

Joanna, umawiamy się , ze przyjdziesz z pytaniem o tego Pana  za miesiąc...
Może do tego czasu spotkacie sie w realu...i może nie będziesz zwracała uwagi na jego wzrost...
Poznaj go bardziej, a dopiero pytaj...
A wiec na początku lipca...zapraszam...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Jasne.
Odpowiedz
#6

Witajcie Kochani. Wszystkie Wasze przepowiedni które od Was otrzymalam zawsze się sprawdzały. Dlatego proszę o kolejną gdyż nie wiem jak się zachować. Poznałam przez internet mężczyznę obcokrajowcami.  Dzieli nas wiele ale on twierdzi że mu zależy. Proszę o radę czy warto się angażować,  przede wszystkim czy jest prawdziwy, czy jest szczery jakie są jego zamiary.
Joanna 30.04.1977  Alex 17.02.1971         
Z góry bardzo bardzo dziękuję
Odpowiedz
#7

W maju pisałaś o innym Panu...
może parę słów weryfikacji do tej znajomości...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#8

Męzczyzna ten okazał się byc oszustem. Oczywiście do naszego spotkania nie doszło ponieważ nie wysłałam mu całych 850 € na lot. Uznał ze go nie kocham  bo on by zrobił dla mniec szystko.  Poprosiłam teraz ponownie o analizę bo jeśli to kolejny naciągacz to szkoda mojego czasu. Patrzę na niego przez pryzmat  tamtego i nie zawsze zachowuje sie ok. Proszę o analizę.
Odpowiedz
#9

Ponownie odsyłam Cię do wróżby od Hazar....
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14798
i wybacz, ale czy masz zamiar sprawdzać kartami/wróżbami  kazdego nowego poznanego pana...
Chyba raczej trzeba liczyć na swoją intuicję, swoją mądrość życiową...
ale cóż...każda sytuacja daje nam nowe doświadczenia życiowe dobrze jednak aby wyciągać prawidłowe wnioski...
Powodzenia...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#10

Nie każdego... Zależało mi na tym , chociazby dlatego ze jest on obcokrajowcem i nie wiem do końca czy z tym człowiekiem za którego się pdaje w ogóle mam do czynienia. Ciężko jest to zweryfikować jeżeli ktoś mieszka w innym kraju.
Odpowiedz
#11

Przykro jest czytać o takich naciągaczach... Jednakże wydaje mi się, że jeżeli Los nie jest aktualnie dla Ciebie łaskawy w kwestii miłości, to na siłę nic nie zdziałasz
Najlepsze niespodzianki zdarzają się niespodziewanie
Odpowiedz
#12

Jak już pisałam,  nie zamierzałam każdego sprawdzać. To jest obcokrajowiec dlatego poprosilam o rozklad. Kiedy zbieraliście na serwis serwera to wpłaciłam pieniążki beż zbędnych pytań. Szkoda ze kiedy ja  prosze o jeden krotki rozkład to jest tyle uwag. Przykre.
Odpowiedz
#13

Joanna a Ty uważasz że w życiu wszystko jest takie na skinienie palcem?  Odnoszę wrażenie że zapłaciłam to należy mi się - hola hola trochę kultury też zawsze należy mieć i zdystansować .
Przemyśl swoje zachowanie bo niezdrowy egoizm wychodzi z Ciebie . Jeśli facet wyprowadza Cię z równowagi to znaczy że jesteś zachwiana emocjonalnie popracuj nad tym a nie żale tutaj wylewasz !!!!
Odpowiedz
#14

Przykro mi ale nie widzę aby z tej znajomości wyszedł związek pan lubi  kobiety Rycerz Kielichów - jak szybko się zakochuje tak szybko odkochuje , obecnie wasze relacje są ciepło chłodne nic z tego konkretnego nie wynika XIV Umiarkowanie .
Jako rada: nie angażuj się w tą znajomość bo może zaboleć 10 mieczy a ostatecznie 8 kielichów - wzloty i upadki ale bardzo emocjonalnie to wszystko widać a tam gdzie emocje tam logiki nie ma .
Na obecną chwilę pan jest pozytywnie nastwiony nawet liczy na seks jak by się udało (As kijów i VIII Moc)+ Rycerz Kielichów. 
Nie nakręcaj się, podchodź logicznie do tej znajomości, emocje trzymaj na wodzy .
Odpowiedz
#15

Dziękuję Ci bardzo Malwinka za okazane zrozumienie. ? Naprawdę bardzo mi pomogłaś.?  Musiałam podjac ważną decyzje w stosunku do tego pana i już znam odpowiedź. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i życzę spokojnego wieczoru..?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości