LATAJĄCY ŻÓŁW
#1

Miałam niesamowicie dziwny sen Szok

Śniło mi się,że szłam z dziewczynką ok 11-14 lat(blondynką) nocą alejkami przy jeziorze(krajobrazy autentyczne-również dobrze mi znane)...szłyśmy w konkretnym celu chyba do kogoś -dokładnie nie pamiętam.Była piękna gwiaździsta noc,szłyśmy raczej szybszym krokiem,kiedy nagle z mojej prawej strony ,z jeziora wyłonił się żółw-był bardzo duży,ale prawidłowych rozmiarów(nie przesadzonych)-widziałam takie aczkolwiek robiły wrażenie swoimi gabarytami.Spoglądał na drzewo również wysokie i dorodne odziane soczystą zielenią.Spoglądając na nie spod twardej skorupy, rozłożył ogromne skrzydła tworzące wachlarz(wyglądające bardzo naturalnie)i współgrający z całością.Konkretnym i pewnym siebie ruchem,wzbił się wysoko,kierunkując się na wprost na mocniej wychyloną gałąź.Stanąwszy na tylnych odnóżach(płetwach) patrzył gdzieś w przestrzeń,jakby w niebo...biła od niego fioletowa aura -była tak silna,że zdawałoby się jakby przyświecała mu drogę.....
To był najmocniejszy akcent tego snu,i który najbardziej zapamiętałam....nie pamiętam co stało się z tym żółwiem....później pamiętam jakąś kobietę(pracowała w jakiejś budce?na świeżym powietrzu) ,z którą rozmawiałam jednak nie wiem o czym Bezradny Uśmiech

O, i taki miałam sen...troszkę dziwny i tajemniczy ale raczej przyjemny.
Noc ciepła,miła przejrzysta ....

Jest ktoś z Was ,kto mógł by mi choć po części przetłumaczyć przesłanie tego snu?Byłabym wdzięcznaUśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#2

Sarno juz interpretowalam kiedys tutaj sen o zolwiu, poszukaj prosze..

A w nocy dzisiaj tez latalam we snieOczko
Odpowiedz
#3

To już patrzę...popatrz, może widzisz w nim jakieś szczegóły.... Prosi
Odpowiedz
#4

Pamietam ze dla Rujlii kiedys interpretowalam tego zolwia, na pewno jest symbolika zolwia w watku o snach....nie chce tego przepisywac
Odpowiedz
#5

tak już czytałamUśmiech
Odpowiedz
#6

Ok Uśmiech
Odpowiedz
#7

jak wrócę dzisiaj ok. 22 zinterpretuję Twój sen. Pozdrawiam
Odpowiedz
#8

Więc zacznę od dziewczynki, może ona zwiastować Ci nową, dobrze zapowiadającą się znajomością, która zakiełkuje miłością. Kolor włosów blond jak kiedyś wspominałam w innym temacie mogą oznaczać nasze świadome myśli, które są trafne.
Żółw natomiast symbolizuje wrażliwość i bogate życie emocjonalne. Cechy te ukrywamy jednak pod maską obojętności ( może warto ją zdjąć ) bojąc się zranienia.Latanie może oznaczać, że chcemy wznieść się ponad obecną chwilę ewentualnie uciec od niej bez większego wysiłku. Symbol ten może również apelować, żebyśmy nie odrywali się od ziemi tzn. nie tracili poczucia rzeczywistości i nie popadali w marzycielstwo lub pychę. Jeszcze była ta świetlista aura symbolizuje nasz wdzięk osobisty, któremu ulegają inni ludzie.

Spróbuj sobie zweryfikować swoją obecna chwile w jakiej się znajdujesz. Mam nadzieje, że pomogłam. Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
#9

Dziękję Ci Agava Buziak Buźki Rotfl

Świetnie to wszystko zinterpretowałaś i jakby nie było bardzo mi się podoba Uśmiech Powiedz mi jeszcze czy ta noc ma jakiś sens i znaczenie?
Odpowiedz
#10

Hej cieszę się, że mogłam pomóc. Tak noc tylko potwierdza całą sentencję snu. Noc symbolizuje naszą podświadomość ( więc Ty sama już wiesz jak nakierować swoje życie ). Pozdrawiam KochanaBuźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości