Warsztat 41 - Kim jest ta osoba
#1

Witam serdecznie Wszystkich Forumowiczow  Buźki i zapraszam do kolejnego warsztatu..

W moim zyciu wielka role odgrywa przyjazn, stad moje pytanie :

Jakiej plci jest osoba, z ktora laczy mnie przyjazn od prawie 20 lat?
W jakim wieku jest ta osoba? prosze o podanie w miare dokladnego wieku..
Jakie cechy wygladu i charakteru okreslaja ta osobe?


Kazdy wpis bede wnikliwie analizowac i postaram sie skomentowac kazda z wypowiedzi, mam nadzieje, ze bedzie ten warsztat dla nas wszystkich, w tym przede wszystkim dla mnie- poczatkujacej - cenna nauka interpretacji Tarota..rozwiazanie podam za tydzien w niedziele..pozdrawiam Wszystkich  Buźki
Odpowiedz
#2

Super warsztat Kwiatek
Zobaczymy jak spiszą się karty dworskie z mojego Illuminati
Wyciągnęłam królową kielichów, a więc:
- jest to kobieta po 40 - tce
- jasna blondynka, oczy niebieskie lub szare (jeżeli jest farbowana, to może mieć też ciemne oczy)
- jest osobą ciepłą, delikatną, empatyczną i pełną uczuć.
Odpowiedz
#3

Witam Zubrowko Hejka fajnie, ze wpadlas, dziekuje za udzial w zabawie Buziak
Odpowiedz
#4

Gośka
trochę się z Żubrówką zgadzam (co do koloru włosów) Uśmiech
Ale mi karty pokazują mężczyznę - blondyna zielone lub piwne oczy (ech po wycieczce do niemieckiego browaru wszystko kojarzy mi się z piwem ;( )
Osoba młoda duchem z którym nie idzie się nudzić. Ale dający się wykorzystywać ( ludzie mogą nim manipulować).
Wiek to jest w granicach Twojego (kurcze w kołysce się poznaliście bo piszesz coś o 20 latach Język .....) ewentualnie lekko starszy od Ciebie.

Stawiał bym na Andrzeja Język
Odpowiedz
#5

Dziekuje Janku Buziak milo Cie widzieć ..rozwiązanie za tydzień Ok buziaki Buźki
Odpowiedz
#6

Jakiej płci jest ta osoba?-8 Mieczy, Krolowa Mieczy
Jest to kobieta , w tej chwili masz z nia kontakt telefoniczny, netowy, byc moze wychodzisz po nia na lotnisko, dworzec jak sie spotykacie

W jakim jest wieku?-Krol Bulaw(-) 4 Bulawy(-)
Wiek okolo 50 lat, nie wyglada na swoj wiek, bardzo dba o siebie .Nie ma meza. Byc moze jest rozwiedziona lub zyje w wolnym zwiazku.

Cechy zewnetrze, charakterystyczne dla tej pani- Kochankowie Cesarz
Pani przyciaga wzrok, jest pociagajaca , lubi kwiaty, nie wiem jakies róże mi sie tu pokazuja wiec moze nosi cos z różami, kwiatami? Jest atrakcyjna kobietą. Ubiera sie stosownie do okazji, kiedy idzie na randke, jest seksowna, kiedy do pracy, potrafi sie ubrac powaznie, dystyngowanie. Lubi drogie rzeczy i ma gust w ubieraniu sie. Jesli ma jakies niedoskonalosci w sylwetce, potrafi je ukryc, a eksponuje swoje atuty. Moze miec ładne duze piersi lub ciekawe oczy.

Cechy charakteru-Krol Mieczy Rycerz Pucharow(-)
To osoba bardzo inteligentna, profesjonalnie podchodzi do pracy, logicznie myslaca a jednoczesnie ma nature romansowa, zmienna, lubi ruch i byc w ruchu, lubi jak cos tam sie kreci, nie znosi zastoju.. Byc moze czesto przemieszcza sie, podrozuje i wysyla Ci pozdrowienia z tych miejsc. Wie czego chce i potrafi byc konkretna. Ciekawa, barwna postac. Wartosciowa przyjaźn.
Odpowiedz
#7

LOD też w pytaniu o wiek wypadł mi król buław Uśmiech
Odpowiedz
#8

Masław napisał(a):LOD też w pytaniu o wiek wypadł mi król buław Uśmiech

Z moich doswiadczen z kartami Krol Bulaw to jakis okragly wiek, nowy etap sie zaczyna dla tej osoby w stylu "Zycie zaczyna sie po ..."
Odpowiedz
#9

Witaj Lady Buziak Buziak Buziak ciesze sie, ze jestes, bardzo wyczerpujaca odpowiedz, wiele szczegolow, oj dzieje sie Oklaski dziekuje kochanie Buźki
Odpowiedz
#10

Lod życie zaczyna się po 100-ce ale dla mnie po litrzeUśmiech

Wypadł mi też Paź Monet.
Odpowiedz
#11

Masław napisał(a):Lod życie zaczyna się po 100-ce ale dla mnie po litrzeUśmiech

Wypadł mi też Paź Monet.


No chyba mleka Rotfl

Sorry za off top Małgosiu Uśmiech
Odpowiedz
#12

..ne ma problema, zaraz fajniej sie robi, jak jest troche przegaduszek Buźki
Odpowiedz
#13

Witaj Gosiu Buźki
Przyłącze się do warsztatu bo to dobra nauka i swietna zabawa.

Z kim Gosia przyjaźni się od 20 lat-
Kolo Fortuny ,bądź mądra i pisz wiersze hm jest to osba przyjacielska aktywna ,odważna ,pelna energii i potrafiąca pokonywać przeszkody ,byc moze lubi podróże , moze miec wlasna dzialalnosc gospodarcza lub jest finansista ,handlowiec, zawód zwiazany z technika i ekonomia .Zdarzało sie ,ze bywała ta osoba raz na wozie i pod wozem ,ktos kto doznal traumatycznych doświadczeń ,mogl stracic wszystko takze rodzine,cierpial ale sie podniósl .Osoba ,ktora mogla ukladac sobie zycie kilka razy ,zrywac z nałogami ,osoba szlachetna ,inteligentna z wad pochopność ,buntownik a czasami i szaleństwo - dlatego postawie na mężczyznę choc równiez dobrze pasowała by kobieta która nosi tak zwane spodnie w domu.

Wiek -Smierc he he po 40 lub 50 byc moze wlasnie nastapilo jakies uwolnienie od przeszlosci.

Wyglad - Kaplan -wlosy szpakowate ,moga byc farbowane na blond,braz ,oczy blekit lub braz ,włosy raczej krótkie ,sylewtka proporcjonalna ,na twarzy lub w obrębie moze miec znamiona .Osoba zadbana i przystojna.

Karty nie łatwe ,ale coz zawsze to jakaś nauka i krok do przodu. Oczko
Odpowiedz
#14

..aaaale karty, no ja nie moge Szok dziekuje Lilu za wpis i ciesze sie bardzo, ze z z nami jestes Buziak rozwiazanie w niedziele.. Hejka
Odpowiedz
#15

Karty szaleńcze no ,ale coz rzuciłam to trzeba bylo napisac co nie co ,choc to nie taka prosta sprawa Oczko
Odpowiedz
#16

..wcale nie takie co nieco, ale poczekajmy na reszte chetnych.. Ok buziaki Buźki
Odpowiedz
#17

Witajcie kochani Buźki zgodnie z obietnica podaje rozwiazanie Hura
  • Żubrówka napisał(a):Super warsztat Kwiatek
    Zobaczymy jak spiszą się karty dworskie z mojego Illuminati
    Wyciągnęłam królową kielichów, a więc:
    - jest to kobieta po 40 - tce
    - jasna blondynka, oczy niebieskie lub szare (jeżeli jest farbowana, to może mieć też ciemne oczy)
    - jest osobą ciepłą, delikatną, empatyczną i pełną uczuć.

Zubrowko, tak, jest to kobieta, czasami jest jasna blondynka (farbuje wlosy) i ma ciemne oczy, jest osoba pelna uczuc Oklaski ..
  • Masław napisał(a):Gośka
    trochę się z Żubrówką zgadzam (co do koloru włosów) Uśmiech
    Ale mi karty pokazują mężczyznę - blondyna zielone lub piwne oczy (ech po wycieczce do niemieckiego browaru wszystko kojarzy mi się z piwem ;( )
    Osoba młoda duchem z którym nie idzie się nudzić. Ale dający się wykorzystywać ( ludzie mogą nim manipulować).
    Wiek to jest w granicach Twojego (kurcze w kołysce się poznaliście bo piszesz coś o 20 latach Język .....) ewentualnie lekko starszy od Ciebie.

    Stawiał bym na Andrzeja Język

Janku (Maslawie) tak, jest to osoba mloda duchem, z ktora nie idzie sie nudzic, jest lekko starsza ode mnie.. Oklaski
  • Lady of Dreams napisał(a):Jakiej płci jest ta osoba?-8 Mieczy, Krolowa Mieczy
    Jest to kobieta , w tej chwili masz z nia kontakt telefoniczny, netowy, byc moze wychodzisz po nia na lotnisko, dworzec jak sie spotykacie

    W jakim jest wieku?-Krol Bulaw(-) 4 Bulawy(-)
    Wiek okolo 50 lat, nie wyglada na swoj wiek, bardzo dba o siebie .Nie ma meza. Byc moze jest rozwiedziona lub zyje w wolnym zwiazku.

    Cechy zewnetrze, charakterystyczne dla tej pani- Kochankowie Cesarz
    Pani przyciaga wzrok, jest pociagajaca , lubi kwiaty, nie wiem jakies róże mi sie tu pokazuja wiec moze nosi cos z różami, kwiatami? Jest atrakcyjna kobietą. Ubiera sie stosownie do okazji, kiedy idzie na randke, jest seksowna, kiedy do pracy, potrafi sie ubrac powaznie, dystyngowanie. Lubi drogie rzeczy i ma gust w ubieraniu sie. Jesli ma jakies niedoskonalosci w sylwetce, potrafi je ukryc, a eksponuje swoje atuty. Moze miec ładne duze piersi lub ciekawe oczy.

    Cechy charakteru-Krol Mieczy Rycerz Pucharow(-)
    To osoba bardzo inteligentna, profesjonalnie podchodzi do pracy, logicznie myslaca a jednoczesnie ma nature romansowa, zmienna, lubi ruch i byc w ruchu, lubi jak cos tam sie kreci, nie znosi zastoju.. Byc moze czesto przemieszcza sie, podrozuje i wysyla Ci pozdrowienia z tych miejsc. Wie czego chce i potrafi byc konkretna. Ciekawa, barwna postac. Wartosciowa przyjaźn.

Lady kochana, coz moge powiedziec..wszystko sie zgadza z Twojego opisu..kazdy szczegol i opis jest trafiony w dziesiatke.jest kobieta w wieku 58 lat, baaardzo atrakcyjna i zgrabna, nie ma tylko duzych piersi ani specjalnie wyrozniajacych sie oczu, ale calosc i tak robi wielkie wraenie Ok lubi takze kwiaty, ogrod, spedza w nim wporo czasu na pielegnacji i odpoczynku..a roze dostaje od swojego faceta, gdyz jest wdowa i zyje teraz w wolnym zwiazku..takze zgadza sie, ze uwielbia podroze i ruch, kazda wolna chwile pedzi jak wariat w Tatry lub Beskidy i maszeruje po szczytach..mamy kontakt telefoniczny i wysylamy sobie zdjecia i wiadomosci z podrozy..jestem pod ogromnym wrazeniem i moje szczere uznanie i podziw, dla tak ogromnej wiedzy Twojej i kunsztu wrozbiarskiego Oklaski Oklaski Oklaski
  • Lila napisał(a):Witaj Gosiu Buźki
    Przyłącze się do warsztatu bo to dobra nauka i swietna zabawa.

    Z kim Gosia przyjaźni się od 20 lat-
    Kolo Fortuny ,bądź mądra i pisz wiersze hm jest to osba przyjacielska aktywna ,odważna ,pelna energii i potrafiąca pokonywać przeszkody ,byc moze lubi podróże , moze miec wlasna dzialalnosc gospodarcza lub jest finansista ,handlowiec, zawód zwiazany z technika i ekonomia .Zdarzało sie ,ze bywała ta osoba raz na wozie i pod wozem ,ktos kto doznal traumatycznych doświadczeń ,mogl stracic wszystko takze rodzine,cierpial ale sie podniósl .Osoba ,ktora mogla ukladac sobie zycie kilka razy ,zrywac z nałogami ,osoba szlachetna ,inteligentna z wad pochopność ,buntownik a czasami i szaleństwo - dlatego postawie na mężczyznę choc równiez dobrze pasowała by kobieta która nosi tak zwane spodnie w domu.

    Wiek -Smierc he he po 40 lub 50 byc moze wlasnie nastapilo jakies uwolnienie od przeszlosci.

    Wyglad - Kaplan -wlosy szpakowate ,moga byc farbowane na blond,braz ,oczy blekit lub braz ,włosy raczej krótkie ,sylewtka proporcjonalna ,na twarzy lub w obrębie moze miec znamiona .Osoba zadbana i przystojna.

    Karty nie łatwe ,ale coz zawsze to jakaś nauka i krok do przodu. Oczko

Lilu, dziekuje za udzial w warsztacie Buźki wpaniale okreslilas zawod mojej przyjaciolki - tak, jest handlowcem, od wielu lat prowadzi sklep z odzieza i wyrobami skorzanymi, zdazalo sie takze w Jej zyciu wiele trudnych, traumatycznych chwil, z ze wszystkim sobie poradzila i dzielnie stawila czola kazdemu wyzwaniu..jest tzw "kobieta, ktora nosi spodnie"
gdyz podczas dlugiej choroby meza i po jego smierci musiala wziac caly ciezar utrzymania i prowadzeia rodziny na swoje barki..jest bardzo zadbana i elegancka kobieta.. Oklaski


Dziekuje serdecznie Waszystkim za udzial w warsztatach, wyrazam moj gleboki podziw dla Waszej wiedzy i znajomosci kart..uwazam, ze nie ma przegranych, gdyz kazdy z Was w jakiejs czesci wspaniale odczytal cechy wygladu i charakteru mojej Helenki kochanej, jednak w 100% celnym opiesem byl opis Lady of Dreams, i to jej przyznaje pierwsze miejsce i palme pierwszenstwa w otwarciu nastepnego warsztatu Buziak Buziak Buziak ..dziekuje serdecznie za udzial i pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#18

Gratulacje Lady Oklaski Oklaski Oklaski

Dzieki Gosiu za opis bo pomimo moich ciężkich kart byłam bardzo ciekawa i prócz płci bo obstawiłam na mężczyznę to karty ładnie pokazały kobietę po 50 z utrata męża w zawodzie handlowca i nosząca przysłowiowe spodnie.

Bardzo Ciekawy warsztat i konfrontujący własne doświadczenia z kartami,a zarazem fajna zabawa. Oczko
Odpowiedz
#19

Buźki Dziekuje dziewczynki Buźki Buźki

Ciekawy i bardzo pouczajacy warsztat. Wszyscy uczestnicy byli wspaniali a mnie po prostu udalo sie Uśmiech

Ok, zaraz cos Wam wrzuce do zgadywania Uśmiech
Odpowiedz
#20

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Gratulacje dla Lady i pozostałych uczestników Warsztatu... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#21

Dzieki Buźki
Odpowiedz
#22

Dziekujemy Krysiu Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości