powtarzające się sny o martwych zwierzętach
#1

Witam, tutaj również pięknie proszę o pomoc w interpretacji snów.
Od jakichś 2-3 tygodni bardzo często śnią mi się martwe zwierzęta. Najpierw były to różne zwierzęta, później coraz częściej koty. Teraz już tylko biedne małe kotki które po prostu albo w mym śnie giną, są chude, biedne. Albo coś tragicznego je w tym śnie dotyka. Dzisiaj już jestem zmęczona kolejnym takim snem, naprawdę tragicznym i okrutnym. Śniła mi się moja kotka, malutka. Jechałam z nią windą i coś na nią w tej windzie spadło przepoławiając ją na pół.
Nie oglądałam żadnego brutalnego filmu, nie wiem skąd się biorą tak drastyczne sceny w mojej głowie, kocham zwierzęta bezgranicznie, nie rozumiem tych snów z kotami. Zazwyczaj są to martwe młodziutkie kocięta. Będę bardzo wdzięczna za pomoc w interpretacji. Nie wiem co mi te sny próbują podpowiedzieć, czy zwiastują coś dobrego, czy chcą przed czymś ostrzec ale znaczą coś na 100%.
Na początku odebrałam martwe zwierzęta jako nadchodzące, dobre zmiany. Teraz już te kotki zaczynają mnie bardzo martwić
Odpowiedz
#2

Witaj
martwe zwierzeta to nic innego jak niespodziewane szczescie Uśmiech

Tego Ci zycze Buziak
Odpowiedz
#3

Ewuniu, dziekuje kochana. Wyczailam taka interpretacje w senniku. Jednak pozniej zaczelo mnie to martwic bo w snach pojawialy sie juz tylko koty. Mnostwo kotow. I ich smierc. Na Dobrytarot sprawdzalam znaczenie snow, w ktorych pojawiaja sie koty i ich interpretacja nie jest juz tak optymistyczna. Stad moja prosba o pomoc w tym dziale skierowana do Osob bardziej znajacych tematyke snow. Dziejyje Ewcia raz jeszcze. Jakze cudownie byloby gdyby Twoja interpretacja sie ziscila Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości