Tarot a zjawiska paranormalne
#11

podejrzewam, że tak może być, choć nie wiem do końca co o tym myśleć. tak ja mówię, czuję się z tym głupio.. w ogóle dzisiaj nie mogłam zasnąć, bo czułam wyrzuty sumienia, że nie powinnam tego mówić nikomu albo, że ktoś to odbierze jako nie wiem..chwalenie się.. że powinnam to zachować dla siebie. boję się, że mnie to więcej nie spotka przez to.. :uoee: nie wiem jak to traktować. a dzisiaj śniło mi się, że moja babcia (żyjąca) wróży z moich kart, nie wiem co to może znaczyć :uoee: jeszcze nie zajrzałam do sennika.
wiem, że teraz też ogólna taka życiowa Przemiana u mnie zachodzi. bo wszystko teraz się wali, ostatni rok czy dwa lata były takie totalnie wyniszczające i czuję, że jeszcze jakiś czas będzie ciężko póki wszystko nie runie i zamieni się na nowy, lepszy etap. i może to taka próba, bo mimo tego wszystkiego to ja się stałam lepszym człowiekiem, bardziej świadomym, cierpiącym ale świadomie.
najtrudniejsze, że nie wiem co teraz powinnam dalej zrobić, żeby jakoś wykorzystać te zdolności w dobrym kierunku.. i jeżeli to prawda to zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności.. i ciężaru jakim może być taki dar.
fajnie jakby ktoś jeszcze się wypowiedział na temat tego wszystkiego, bo ja mało wiem...
znalazłam też na forum rozkład na uzdolnienia ezoteryczne ale nie wiem czy mogę sobie zrobić go z osho, chyba raczej nie Bezradny ? czy ktoś z Was mógłby mi taki zrobić <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=7&t=250">viewtopic.php?f=7&t=250</a><!-- l --> ? albo kupię sobie następną i inną talię.. ale nie wiem jeszcze jaką. nie wiem jak się teraz powinnam rozwijać w tym kierunku za bardzo..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości