Tarot a zjawiska paranormalne
#18

mafinko jesteś kochana, dziękuję Kwiatek ! tylko powiedz mi proszę jak mam teraz interpretować taką piramidkę ja się kompletnie na tym nie znam, jest może jakaś strona fajna z jakimis opisami? bo rozumiem, że tam każda liczba ma swoje znaczenie. już nie chcę nikogo do tego wykorzystywać tylko proszę o jakieś wskazówki jak to zinterpretować Prosi od razu też zaczynam przeglądać tematy, bo pewnie cos znajdę na forum Uśmiech)
a z tym co napisałaś no to cóż.. pewnie, że się boję..zwłaszcza takich strasznych rzeczy jakichś co widzę czasem gdzieś tam no i tego głosu co od dzieciństwa mnie prześladował.. ale to w lustrze było tak "nie z tego świata", że zareagowałam jak człowiek, który widzi lawinę i stoi i patrzy zamiast krzyczeć i uciekać. bardziej też się czułam i czuję zdezorietnowana, bo cięzko samemu sobie wtedy wierzyć. ktoś mi w ogóle kiedyś powiedział, że mam demoniczne imię i złe nazwisko Bezradny nie wiem czemu od czego to zależy, ale czy to prawda, czy to przez to.. nie jestem złą osobą, a poza tym był kiedyś św.Jowita, więc co- on też był demoniczny? Figielek
pozdrawiam Cię Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości