Partnerski TPP - prośba o sprawdzenie własnej interpretacji.
#6

porcelainee napisał(a):Z portretu indywidualnego mojego i partnera właśnie powstał PPP. Wszystko robiłam z dokładnością i sumiennością po uprzednim sprawdzeniu, faktycznie - nie pomyślałam o odwróceniu z racji, iż kiedyś czytając literaturę i artykuły o kartach Tarota ktoś polecił, aby nie wprowadzać zamieszania i po prostu nie czytać odwróconych. Kurcze... już wyciągam kartkę i sprawdzam, ale jestem przerażona. Mamy troszkę negacji. Cholerka.
1: Cesarzowa x2
2: Cesarzowa x2
3: Cesarz + Świat
4: Cesarzowa x2 + Cesarzowa x2
5: Cesarzowa + Cesarz, Cesarzowa + Świat
6: Kochankowie + Rydwan, Kochankowie + Kapłanka
7: Cesarzowa + Rydwan, Cesarzowa + Kapłanka
8: Cesarzowa + Śmierć, Cesarzowa + Siła
Byłoby tyle Cesarzowej w negacji? Nie wierzę... Jak mogę się na to rozpatrywać? Smutny
Niestety nie chciałabym podawać dat moich i partnera, choć i tak można do nich dojść z ogólnego połączenia rozpisanego.
Ja: 03.03, On: 25.03 - co daje Cesarzową x4

O jezusie...

Okropnie zle to zapisujesz, w pierwszej chwili nic nie skumalam, dopiero po momencie Uśmiech
Prawidlowy zapis wyglada tak (juz nie uwzglednialam doniczki, ktora tez powinna byc, ale ok Uśmiech ):

1: III + III = VI
2. III + III = VI
3. IV + XXI = III ( A nie kaplanka jak pisalas w pierwszym poscie)
4. VI + VI = XII
5. VII + II = IX
6. XIII + VIII = XXI (-)
7. X + V = XV
8. XVI + XI = V (-)

Sa dwie karty z potencjalem bycia odwroconej jest kaplan i swiat, poniewaz powtarzaja sie on tylko w jednym portrecie. Z doswiadczenia wiem, ze ta pozycja 6 w pozycji odwroconej moze mowic o problemach, jednakze sa one do rozwiazania. Czy laczy was odleglosc albo inna kultura? Papiez to tradycja, a swiat moze pokazywac odleglosc, razem moga mowic o osobach z innych srodowisk co moze byc problemem w rozwoju relacji. Jakies roznice w wychowaniu moga sie Wam czasami dac we znaki. Swiat mowi takze o tolerancji i o szacunku do innej kultury, wiec przy zachowaniu takiej mysle, ze dacie rade. Mozliwe, ze bedzie wymagana przeprowadzka. Takze wisielec na pozycji 12 moze mowic o takim izolowaniu sie we wlasnym swiecie, przy dwoch kartach skladowych kochankach, moze mowic o nieumiejetnosci mowienia czy okazywania uczuc. Ale poniewaz ci kochankowie sie wam powtarzaja w przebiegu, nie balabym sie tego az tak okropnie.

Co do powtarzalnosci cesarzowej w obu portretach i dodatkowo na pozycji 3, jest to akurat bardzo dobra wrozba, poniewaz karty powtarzajace sie mowia o podobnym charakterze czy wartosciach u partnerow. Inn karta, ktora sie powtrza jest karta kochankow, ktora jak wspominalam moze mam wrazenie ze zlagodzic nieco pozycje 4. Tak jak wczesniej pisalam diabel w pozycji prostej w portrecie takze wiaze, i to czesto bardzo mocno. Poniewaz pojawia sie Wam w misji, to widac ze ta milosc czy tez przywiazanie bedziecie sie starac jako para podtrzymywac, a nie szukac przygod gdzies indziej np. Zwlaszcza przy tym pustelniku, ktory mowi o wzajemnym zrozumieniu i przyjazni miedzy partnerami.

Takze, moja droga, wyglada mi to bardzo dobrze, dawno tak przyjemnego portretu nie widzialam, no moze poza tymi hollywodzkimi Oczko
Tylko pracujcie nad tym co napisalam - bede tutaj bardzo wdzieczna za informacja zwrotna dla mnie - czy takie przeszkody faktycznie maja miejsce Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości