Ghetto Tarot
#15

Karolina 11 napisał(a):Znam ten projekt od dość długiego czasu i tak szczerze przyznam- mam mieszane uczucia... Z jednej strony jest to bardzo interesujący i dość oryginalny (przynajmniej na ile znam świat współczesnego tarota) pomysł, z drugiej natomiast- trochę błahe być może- nie podchodzi mi ta talia pod kątem wizualnym, tzn. ja generalnie nie jestem fanką talii zdjęciowych. Także gdybym miała ją mieć, to bardziej na zasadzie "typowo kolekcjonersko" (w końcu niewątpliwie jest bardzo ciekawa)- no, może od czasu do czasu bym sobie nią rozłożyła, ale przez większość swojego "życia" leżałaby sobie u mnie w szafie...

Podzielam Twoje zdanie Kotek Spotkałam się już z tą talią jakiś czas temu, fajnie widać cudzą pracę w to włożoną, aby ta talia powstała ... ja jednak widzę więcej w niej kiczu, niż artystycznych przesłań (jakiś gościu z aparatem, zrobił zdjęcia na podstawie przeczytanej książki o tarocie) ... no, ale nie mi jest dane oceniać. od tego są znawcy sztuki, koneserzy lub krytycy sztuki. Kotek
To jest moja opinia, nie wnikam w uzdolnienia autora tych obrazów lub jakichkolwiek innych ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości