Rozpacz
#7

Zib napisał(a):Sytuacja ze snu oznaczać może utratę kontroli nad własnym życiem. Obóz jak więzienie oznacza ograniczenie swobody, przymus. Sen wynikać może z poczucia winy i chęci samoukarania się za przekroczone zasady moralne. Czy w obecnym życiu czujesz się uwięziony? Może w pracy, może w związku. Czy nie nachodzą Cię ostatnio myśli o braku perspektyw i możliwości, o narzuconych ograniczeniach?
Masz rację robię nie to co lubię, brak perspektyw i narzucone ograniczenia wynikają z problemów finansowych i niektórych błędów popełnionych w życiu Załamka , ale taki jest teraz nasz kraj i tacy jesteśmy sami (błądzący), mialem kiedyś bardzo bogate życie duchowe,wiele pozytywnych kontaktów psychotronicznych i psychoterapeutycznych,ale harówka i pogoń za pieniądzem w celu utrzymania rodziny zabiło to wszystko,,,,ale co miałem zrobić zostawić żonę i dzieci i pójść sobie zbierać zioła i medytować. jak byłem młody mój mistrz powiedział mi żebym nie zakładał rodziny,bo pogoń za pieniądzem zabije we mnie wszystko co najlepsze,,,ale nie umiałem żyć sam w celibacie, Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości