Zaklęcie na pieniądze
#15

mumi napisał(a):dziękuję za radę, ciekawe czy u mnie się sprawdzi, muszę odzyskać dług "zza wody"

nagarek napisał(a):Trzymam kciuki za Wasze wyczarowane fortuny! Rotfl
ja tylko muszę wreszcie dorwać dłużnika - alimenciarza :evil: jak werona
a o fortunie nawet nie marzę
a czy ten zabieg trzeba powtarzać, czy wystarczy raz np. podczas konkretnego problemu?

dziś kupię kawę i okadzę chałupę (a mam gdzie biegać)

Mumi, to za Twoje czary oczywiście też trzymam kciuki.
Oprócz kupienia kawy w ziarnach nie zapomnij o cukrze i cynamonie.
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia czy zaproponowane przeze mnie zaklęcie działa na dłużników - alimenciarzy, ale mam nadzieję, że takUśmiech
Najważniejsza sprawa to WIERZYĆ BEZGRANICZNIE w to, że zaklęcie pomoże. A oprócz wiary niezbędne jest skupienie się podczas zaklęcia właśnie na sprawie, którą chcesz nim załatwić (w Twoim przypadku odzyskać alimenty) oraz na ogólnej poprawie sytuacji finansowej.
A dlaczego nie marzysz o fortunie? Zacznij marzyć, bo - to w odniesieniu do szkoleń Joe Vitalego - skoro nie marzysz o fortunie, to nic dziwnego, że jej nie maszUśmiech
Moje zaklęcie można powtarzać. Osobiście myślę, że częstsze zaklęcia tego typu jeszcze bardziej pomagają. Nie zauważyłam na własnym przypadku jakiegoś "buntu" Wszechświata przeciwko mnie, gdy powtarzałam 2 czy 3 razy zaklęcie. Wszechświat się widocznie nie zniecierpliwił i dał mi kasiorkę, którą chciałam otrzymaćUśmiech Zaś mój dłużnik dopiero częściowo oddał dług, lecz dzwonił sam do mnie mówiąc, że pamięta i chce mi zapłacić w pierwszej kolejności (co dawniej nie było w ogóle możliwe, by zadzwonił!). Taki miał głos, że aż go uspokoiłam mówiąc, że poczekamUśmiech
Podam Ci w razie czego jeszcze tzw. Technikę odbierania długów wg Metody Silvy. Nie stosowałam jej, ale podobno jest to niezmiernie skuteczna technika odbierania długów:
Wejdź na poziom Laboratorium i wyobraz sobie swojego dłuznika na Ekranie Wyobrazni. Wyobraz sobie, że pije on jakiś płyn. Może to byc kazdy płyn: woda, kawa, herbata, coca-cola, wódka, piwo itp. Wyobrazasz sobie, że za kazdym, kiedy dłuznik pije jakikolwiek płyn, wpada mu do głowy myśl: "Jestem winien pieniadze...(tu wymień swoje imię)"
Każdy czlowiek pije jakiś płyn co najmniej 5x dziennie. Kazdy dłuznik, który 5 razy dziennie przypomina sobie, że jest Ci winien pieniądze - zapłaci je szybko.
:mrgreen:
Czego Ci życzę!
Daj znać, Kochana, jak Twoje wrażenia z wykonywania tych metod odbierania długów i KIEDY (a nie "czy Rotfl dostaniesz te należne Ci pieniądze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości