Jak wygląda Wasza sesja Tarota?
#28

Eremit napisał(a):Ze stosu kart kolejno ciągnięte, to raczej bardzo trudno wytasować tak, żeby pasowały do pytania i rozkładu. Ja wiem, nawet w telewizji tak robią, nie obchodzi mnie to! Takie ciągnięcie nie da się wytłumaczyć w żaden sensowny sposób.
Eremit napisał(a):Nie pisałem że wyciaganie kolejno ze stosu jest nieprawidłowe, czy jakieś gorsze.
No według mnie pisałeś Oczko Ja natomiast uważam, że jeśli czegoś nie potrafimy sensownie wytłumaczyć , to nie znaczy, że to coś nie działa. Wiem, że radio trzeba podłączyć do prądu, natomiast nie potrafię wytłumaczyć działania fal radiowych, to tak tytułem wyjaśnienia. Tarot raczej nie nadaje się do tego aby nim rzucać o podłogę, ale można w ten sposób wróżyć z Run na kamykach z całkiem dobrym rezultatem.
Eremit napisał(a):Jest jednak pewien zakres swobody, by dostosować odbiór kart do swojej częstotliwości
U każdej osoby ten zakres jest inny. Jedna osoba wykona tylko te czynności, które są sensowne i logiczne, druga pozwoli magii działać i odczyta wróżbę nawet z karty, która podczas tasowania wypadła z talii. Kwestia osobistych preferencji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości