Relacje z rodzicami
#5

Seleno jeszcze raz bardzo Co dziękuję. Jestem pod wielkim wrażeniem twoich wróżb, które są dla mnie bardzo pomocne. Zasługujesz na wszystko co najlepsze  BuziakBuźkiKwiatekOklaskiHeartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating.

Tak, mama jest toksyczna, ale próbuję walczyć z tym i ograniczać jej wpływ na mnie. A wiesz jak ona reaguje jak sobie nie może poradzić z moim oporem i innych w domu? Zaczyna płakać jak dziecko, obraża się na cały świat i robi z siebie niewinionko tak że inni muszą czuć się winni ale ona nie. Trudne to jest życie z nią ale jak zauważyłaś nie miałam możliwości i na razie nie mam gdzie sie wyprowadzić, jedynie z kimś razem.
 Co do używek, tak, ale to było ponad 10 lat temu. Trochę nadużywała i to doprowadziło ją do choroby z której chyba cudem wyszła ale teraz musi dbać o zdrowie bo troche jej legło w gruzach. Więc jest tak jak naisałaś, dokładnie. Z materialistycznym podejściem też tak jest. Z dowartosciowaniem swoim poprzeze mnie też chyba tak jest.

Podniosłaś mnie na duchu z tą 3, że będzie lepiej i będę żyła tą nadzieją, bo obecne życie mnie tak przytłacza.... co dzień to samo i te same problemy.  
Nie, nie jestem taka żeby nie pomagać. Bo wiem że trzeba rodzicom pomóc nawet i na starość ale ograniczanie nie powinno miec miejsca i to mnie przytłacza. Też mam prawo do swojego życia a do tej pory nie mam go w ogóle.
Numer domu napisałam na pw. Więc jesli jest Ci potrzebny bardzo proszę. Uśmiech
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 28-06-2022, 16:40
Relacje z rodzicami - przez Selena - 28-06-2022, 21:28
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 28-06-2022, 22:38
Relacje z rodzicami - przez Selena - 05-07-2022, 00:05
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 05-07-2022, 11:11
Relacje z rodzicami - przez Selena - 05-07-2022, 13:20
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 05-07-2022, 16:50
Relacje z rodzicami - przez Selena - 07-07-2022, 21:38



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości