Mój związek z P w 2022
#3

Dziękuje Ci bardzo za tak dokładną numerologię nas i ....naszego związku. Wiele to dla mnie znaczy. Bardzo dużo z tego co piszesz sprawdza się - dla mnie bardzo ważna jest stałość, stabilizacja z jednym mężczyzną, założenie domu, posiadanie rodziny Uśmiech. On faktycznie tak jakby bał się odpowiedzialności , pełnego zaangażowania w życie "rodzinne", obowiązki domowe. Za to uwielbia się bawić, podróżować. w tym roku byliśmy całkiem niedawno na wczasach za granicą, teraz również sam zaproponował wyjazd weekendowy również za granicę
Ponad rok temu dostałam anonim ostrzegający mnie przed nim - że ma romans na boku, że nie traktuje nasz związek poważnie, wszystkiemu zaprzeczył, a nawet zwolnił się byłej pracy, w której pracował kilka lat, jakby to miał ktoś z zemsty na nim robić. Rok temu mieliśmy drobny kryzys, ale tak jakby wszystko wróciło już to takiej jak najprawdziwszej normy albo i nawet jest lepiej, ale z tyłu głowy wciąż pozostaje niepewność. Pod koniec 2018 roku mieliśmy się zaręczyć, nasze rodziny były zaproszone (miało to być na Wigilii), ale nie zrobił tego (wszystko było przygotowane, pierścionek, nasze rodziny, wspólne plany), zaczęliśmy się starać o dziecko, jednak poroniłam latem 2019 roku, to było dla mnie dość ciężkie przeżycie, zwłaszcza że tego dziecka tak pragnę, a wiem i zdaję sobie sprawę że szanse na wspólne dziecko, posiadanie własnego dziecka w moim przypadku może być już niemożliwe (ze względu na wiek). W sumie nigdy nie dawał mi powodu by wątpić w to że On też chce tego dziecka, naszego dziecka....
Emocje, cielesność, seks - to faktycznie bardzo nam wychodzi, znam praktycznie całą jego rodzinę, zaprasza mnie na rodzinne uroczystości, wspólne wakacje i plany, ale myśl o możliwej zdradzie cały czas mam w głowie i braku takiej pełnej stabilizacji...
Myślałam że najgorsze jest już za nami, ale faktycznie droga Seleno, to co napisałaś bardzo się sprawdza i naprawdę bardzo daje mi do myślenia, do przemyślenia jego zachowania 
Ja kocham go bardzo i tego jestem naprawdę pewna, jednak piszesz że on sprawia wrażenie jakby mnie kochał, czy w takim razie Seleno on sobie to wmawia, czy mógłby tak robić, czy jednak nie czuje tego, ale udaje? chociaż daje mi powody myśleć że jestem dla niego ważna... fakt nie czuje abym potrafiła bez niego żyć, uwolnić się od niego, dla niego mogłabym chyba zrobić wszystko, chociaż potrafi ranić
Seleno wiem że to już jest chyba za dużo, ale jednak spróbuje poprosić Ciebie o dopytanie kart - czy w jego życiu jest jeszcze obecna jakaś inna kobieta, do której coś czuje, z którą mnie zdradza, spędza czas? Jeśli jest to czy czuje coś do niej

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje za tak dokładną naszą numerologię
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Mój związek z P w 2022 - przez doti - 06-07-2022, 15:20
Mój związek z P w 2022 - przez Selena - 13-07-2022, 00:09
Mój związek z P w 2022 - przez doti - 16-07-2022, 09:27
Mój związek z P w 2022 - przez Selena - 19-07-2022, 23:49
Mój związek z P w 2022 - przez doti - 23-07-2022, 12:49
Mój związek z P w 2022 - przez Selena - 23-07-2022, 15:36



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości