Jak zrozumieć Małe Arkana?
#8

Maire napisał(a):Zatem wyciągnęłam ową kartę (oczywiście z pierwszej mojej talii Tarota) i ukazała mi się II Kapłanka, no cóż raczej nie jestem "wyrywna", milcząca, może to oznacza, że Małe Arkana jeszcze dla mnie milczą Uśmiech
Nie, to znaczy że Małe Arkana powinnaś odkrywać bardziej intuicyjnie, bez intensywnego myślenia i przywoływania znaczeń. Po prostu patrz na obrazek, co w tym momencie ci przekazuje, sięgnij do podświadomości, wszelka wiedza już tam jest. Kapłanka to piękna podpowiedź Tarota, który radzi łączyc dwie przeciwności - myslenie i intuicję. Gdy rozum zawodzi spróbuj nie myśleć, by podświadomość podsunęła znaczenie. Wiecej intuicji ! Nie wiesz co znaczy karta, to zmyślaj ! :mrgreen: Oczko
Ileż to razy pomyliłem znaczenie różnych kart, posługując sie Tarotem Marsylskim, gdzie blotki nie są obrazkowe. Po wróżbie, gdzieś w terenie, czasem cos mi nie pasowało i sprawdzałem w książce, a tam zupełnie co innego :o Lecz okazywało się, że tak miałem sie pomylić, tak miało być 8-)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości