Mystic Dreamer Tarot (Mistyczny Tarot Marzyciela)
#17

Witam!
Mnie zaciekawiły te karty jak rozkład zrobiła mi Galatea Uśmiech ...później szukałem w sklepach internetowych.Od razu te karty jakby przemówiły do mnie,gdy przeglądałem zdjęcia tych kart tak jakby zaczeły pulsować do mnie,w przeciwieństwie do innych czegoś takiego nie było,albo efekt był słabszy.Już bez zastanawiania od razu zakupiłem i...ciesze się Ok
Ale chciałbym powiedzieć o pierwszych wróżbach,oczywiście dla siebie.Bezapelacyjnie  mi te karty bardzo się podobają,ale już może nie sam wygląd,tylko jaka siła w nich drzemie i moc.Po pierwsze potwierdziło sie wszystko co mi wywróżyła Galatea(niewierzyłem,byłem w małym szoku)a po drugie już kilka żeczy mi się jakby potwierdza a raz na  tak krótki z nimi staż pomogły w problemie od ręki Rotfl ,sprawa była natury że tak powiem motoryzacyjnej.
Miałem podejrzenia na parownik od gazu w aucie(auto nie pracowało na gazie),umówiłem się z kartami i zrobiłem taki rozkład na tak lub nie,tzn.czy to jest awaria parownika czy inny problem.Karty pewnie powiedziały że parownik Uśmiech ,dobra...zrobiłem kolejny rozkład na podpowiedz w czym żec z.Wynik pokazywała karta Trójka pentakli
[Obrazek: sbmZqZu.jpg]
W głowę zachodziłem co chce mi powiedzieć...ale,ale trzy pentakle...to jakby trzy zawory myśle sobie,wiem bo wielokrotnie oglądałem ten parownik i wiem że są dwa,a raczej dwie śuby regulacyjne...a może jest właśnie gdzieś trzecia i tu lezy problem.Uznałem to za pewnik.Podziękowałem talii za wróżbę,ułożyłem karty w zalecanej kolejności i do pudełeczka,a ja czym prędzej na parking do samochodu,maska w górę i szukam na parowniku trzeciej śruby.
Jakie było moje zdziwienie i szok...jest!!!!!!!!!!!!!!,pod przewodem od cieczy chłodzącej który wchodzi do parownika znalazłem małą śrubę regulacyjną,która jak się później okazało regulowała napięcie męmbrany w parowniku.
Po wykręceniu i przeczyszczeniu oraz regulacji tą śrubą na chodzącym silniku samochodzik pracuje na gazie rewelacyjnie Hejka . Tak więc jestem zachwycony tą talią i utwierdzony jaką siłę posiadają te karty,mówię ogólnie,gdyż zapewne(tak myślę)to rzecz indywidualna i każdy powinien szukać swojej.Ja przy niej pozostanę i nie zamiaruję szukać/kolekcjonować innych,te przemawiają do mnie aż nadtto wymownie.
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości