Zestawienie imion i nazwisk - obraz naszej osobowości
#14

Ciekawy temat poruszyłyście w związku z imieniem z bierzmowania Uśmiech Dla mnie właśnie ta numerologia oparta na imionach, nazwiskach jest bardzo mętna... Paradoksy wychodzą właśnie w takich sytuacjach, kiedy odstępuje się od jakiegoś nazwiska, lub coś się zmienia w papierach... Mi też nie pasuje włączanie imienia z bierzmowania do ogólnego portretu, z tego względu, że zupełnie tego imienia nie używam i jest ono w moim odczuciu zupełnie bez znaczenia... To wszystko łączy się bezpośrednio z tym, co de facto wpływa na nas jako "energia wibracji" - to co zapisane, czy to, co realnie obowiązujące? Moja mama ma tak samo w papierach inną datę urodzin niż faktycznie - o swojej faktycznej dacie urodzenia dowiedziała się nota bene całkiem niedawno, więc nie ma opcji, aby "wewnętrznie" utożsamiała się ze swoją faktyczną datą urodzin - a jednocześnie przejawia wszystkie predyspozycje określane przez numerologię zgodne z jej faktyczną datą urodzenia. Data zapisana, noszona w dowodzie i traktowana całe życie jako własna pokazuje na predyspozycje, których zupełnie nie przejawia i nie przejawiała. Stąd, jeśli chodzi o moje subiektywne obserwacje, przecenia się w numerologii to, co widnieje w urzędowych papierach...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości