Magiczna Księga
#4

Więc sprobuje swoich sil Oczko

Dom rodzinny kojarzy mi sie z przeszloscia, z dziecinstwem....
Ksiązka to źródlo wiedzy i cennych informacji.
Zadawanie pytan to oznaka ciekawosci, w tym przypadku to chyba niepewnosc wlasnej tożsamosci... i chec potwierdzenia jej.,
Te starożytne napisy byc moze znak ze uda jej sie zrozumiec jakas niejasna sytuacje?
Kolor złoty kojaży się z tym co najwazniejsze i najcenniejsze w zyciu.
Otrzymac czyjs adres to wg. sennikow życzliwość i zaproszenie do nawiazania blizszych kontaktow.

Teraz trzeba to jakos ogarnac w calosc ;D

A więc...

Coś co wydarzylo sie w dziecinstwie ma wplyw na to ze czuje sie tak jakby obco w swoim domu... Byc moze brak opieki i milosci ze strony ojca doprowadzil do tego ze podejrzewa ze on nim nie jest. Moze jako dziecko czula sie odepchnieta...
Kolor zloty rowniez wg. mnie moze symbolizowac dziecinstwo poniewaz jest to chyba najwazniejszy okres w zyciu kazdego czlowieka... to w tym czasie ksztaltuje sie ludzka osobowosc itd...
Sytuacja w ktorej sie znajduje nie do konca jest dla niej jasna bo nie moze zrozumiec dlaczego z ojcem jej relacje sa takie ciezkie.... Zmieniajace sie litery wskazuja na to ze chyba w koncu to zrozumie czemu jest tak a nie inaczej.
I w koncowym rezultacie jak juz to pojmie jej relacje z nim sie poprawia, ociepla i bedzie chciala nawiazac blizszy kontakt i ogolnie zmieni podejscie do niego.

Nie wiem czy dobrze ale mam nadzieje ze ktos pomoze wskazac bledy Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości