Warsztat 84 - Dzieciństwo
#29

No to tu są moje wypociny:
1. Jakie emocjonujące dla mnie wydarzenie miało miejsce gdy miałam 15 lat?
7 pentakli, 7 buław, Król buław
Moje propozycje: przeprowadziliście się do nowego domu, wygrałaś jakieś zawody albo olimpiadę przedmiotową, brałaś udział w konkursie muzycznym, byłaś na jakiejś wymarzonej wycieczce zagranicznej, albo... zakochałaś się w Królu Buław Oczko
2. Moi rodzice chrzestni nie uzgadniali między sobą jakimi prezentami obdarzą mnie w związku z moją I Komunią. Skutek tego był taki, że ojciec chrzestny postanowił ofiarować mi już po Komunii jeszcze jedną rzecz, którą w tamtych czasach uważało się za komunijne ABC. O jaki dodatkowy prezent chodzi?
6 mieczy, Królowa Pentakli
Może zegarek, rower, albo rolki?
3. Kiedy byłam mała "cierpiałam" na pewną przypadłość , której przyczynę przypisywało się mojej wrażliwej naturze. Co to było?
8 buław, Cesarzowa
No nie wiem, mógł to być jakiś problem z jedzeniem... może jadłaś za szybko, albo w ogóle nie chciałaś jeść? Inny pomysł - przypadłość związana z emocjami: chowałaś się w jakiejś szafie albo w innym miejscu, strasznie szybko wpadałaś w płacz, nie umiałaś usiedzieć na miejscu, albo bardzo szybko mówiłaś, czy też odwrotnie - przez długi czas nic nie mówiłaś.
4. W drugiej klasie podstawówki uczęszczałam na pewne zajęcia pozaszkolne. Jakie?
10 buław, Głupiec, 6 buław
Myślę, że to były jakieś zajęcia fizyczne - taniec, rytmika, może jakiś sport... w każdym razie coś wymagającego wysiłku. Inny pomysł - malowanie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości