Rozpacz
#9

Myśli Dzięki Mirra , zwykly facet jestem,może bardziej wrażliwy niż inni. Masz rację co do tego otoczenia ludzi związanych z ogólnie pojętą psychotroniką(nie wszyscy oczywiście).Kiedyś mieszkałem w dużym mieście( nieważne w jakim), obracałem się w towarzystwie bardzo znanych wróżek,bioterapeutów,ludzi związanych z reiką itp. Poznałem wtedy młodego człowieka był wcześniej kierowcą,pewna mistrzyni wykryła w nim i otworzyła poklady ogromnej energii.Przeprowadził się do mojego miasta i zaczął leczyć.Widział ciało człowieka w kolorach,widział który narząd jest chory i potrafił to uleczyć( byłem nieraz tego świadkiem).Leczył za darmo, po pewnym czasie zamieszała mu w głowie pewna firma związana ze sprzedażą bezpośrednią,obiecywali mu złote góry,duze pieniądze(pracowal dorywczo),po pewnym czasie swoim pacjentom,którzy oferowali mu pieniądze(wiadomo ludzka wdzięczność) dziękował, ale wręczał im katalog produktów firmy która go zwerbowała,to może jakiś drobiazg dla dziecka czy dla żony, ludzie to brali i zamawiali bo chcieli się jakos zrewanżować( miał oczywiscie od tego prowizję). Po kilku miesiącach przestał być skuteczny,,,wiem że to temat dyskusyjny,pobierania opłat od ludzi za wrózenie czy leczenie i nie wypowiadam się na ten temat.Jemu po prostu pieniądze zawróciły w głowie(duże) i popularność.Zaczął się uważać za pólboga,,,i przestał być skuteczny,nie potrafił już leczyć ludzi.To temat rzeka ,ja się rozpisalem Paluszkiem pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości