Dzisiejszy dzień
#1

Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo "wymowny", zdarzyły mi się pewne, na swój sposób ciekawe sytuacje, które łączy jeden wątek, sami zobaczcie:
    1. W klatce mojej siostry zacięła się winda.
    2.Wyniku awarii tramwajowej sieci trakcji w mieście miałam problem, żeby sprawnie czasowo jechać do siostry.
    3.Miałam problem z kupieniem biletu komunikacyjnego.
Wszystkie sytuacje, który w jakiś sposób pokazują ruch do przodu i przemieszczenie się, zostają "zachwiane", gdzieś coś zagrało nie tak.
Która karta, Waszym zdaniem dobrze określa mój dzisiejszy dzień? Pierwsze co mi przyszło na myśl to odwrócony VII Rydwan, czyli m.in. przeszkody, problemy w czasie podróży, ale sytuacja na tyle litościwa od losu, że obywa się bez ciężkich zakończeń. Jakie Wy macie pomysły?
Takie ustawienie tej karty dotyczy również jakichś połączeń/kontaktów na odległość, gdzieś dalej. Wymieniając maile, kontaktując się w ten sposób z osobami z innego miasta bądź za granicą, kończyły się ciężkim nieporozumieniem, jednak to było na przestrzeni ostatnich kilku dni, razem z dziś. Więc skoro trwa dłużej to może "zagrało" tu coś astrologicznie i pchnęło ku takim sytuacjom. Ktoś z Was ma na ten temat wiedzę?
Czy dzisiejsza data i spojrzenie pod kątem numerologii również byłoby współgrające z dniem taki jak ten?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dzisiejszy dzień - przez Anja - 02-09-2021, 21:36
RE: Dzisiejszy dzień - przez Kama - 03-09-2021, 15:40
RE: Dzisiejszy dzień - przez Anja - 03-09-2021, 21:19
RE: Dzisiejszy dzień - przez LeCaro - 03-09-2021, 22:05
RE: Dzisiejszy dzień - przez LeCaro - 10-09-2021, 03:18
RE: Dzisiejszy dzień - przez Kama - 10-09-2021, 08:35
RE: Dzisiejszy dzień - przez Iwona Agata - 10-09-2021, 09:32
RE: Dzisiejszy dzień - przez LeCaro - 10-09-2021, 22:53
RE: Dzisiejszy dzień - przez Kama - 11-09-2021, 10:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości