Relacje z rodzicami
#1

Witaj Seleno,
pisze do Ciebie bo dzisiaj moje emocje sięgnęły "zenitu" względem mojej mamy. Nie wiem jak ująć sytuacje z nią ale postaram sie naświetlić mój problem. 
Mam wrażenie, że moja mama ma jakis wpływ na moje życie. Nie wiem jak ale odnoszę wrażenie że jej emocje względem mojego życia wszystko mi psują co napotykam na swojej drodze. Są to sytuacje, ludzie którzy mi np. odpowiadają a jak moja mama nie toleruje tego lub jest w jakikolwiek sposób przeciwna, to po pewnym czasie  psuje mi się to i upada. Tak że mam niepowodzenia w życiu, zarówno w pracy i w życiu prywatnym też. 
Ona chce zeby wszystko było tak jak ona chce i dlatego są między nami sprzeczki. Nie wiem jak się uwolnić spod jej wpływów lub chociaż je ograniczyć aby mi nie komplikowały zycia. 
Nie wiem czy to moja wyobraźnia ale tak czuję, ze tak jest. No chyba że sie mylę.  Ale w moim życiu było tyle różnych sytuacji i w życiu zawodowym i osobistym które zaczęły sie pozytywnie a po jakimś czasie wszystko sie popsuło i runęło. Oczywiście po tym jak ona np. coś powiedziała albo skrytykowała.  Teraz to bardzo widzę , że próbuje mną sterować.
Mam też wrażenie, ze ona właśnie blokuje mnie do związków z mężczyznami, bo po nieudanym związku nie mogę spotkać faceta odpowiedniego dla mnie. Zauważyłam też, że wtedy psuje mi się wszystko jak czegoś mi zazdrości lub mówi że mam to po niej bo jej sie to podobało w młodości. Wszystkie zalety i predyspozycje jakie posiadam ona przypisuje sobie. A jak sięgam pamięcią, nigdy (gdy była młoda) nie mówiła że chciała zostać np. pielęgniarką lub chciał sie uczyć czegoś ale nie miała możliwości i o wszystko obwinia swoich rodziców.
Seleno pomóż mi jeżeli oczywiście moje przeczucia są trafne i tak jest.  Żeby ograniczyć jakoś ten jej wpływ który niszczy mi wszystko.
Dane wysyłam na pw. Jeśli będziesz potrzebować detali podam.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 28-06-2022, 16:40
Relacje z rodzicami - przez Selena - 28-06-2022, 21:28
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 28-06-2022, 22:38
Relacje z rodzicami - przez Selena - 05-07-2022, 00:05
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 05-07-2022, 11:11
Relacje z rodzicami - przez Selena - 05-07-2022, 13:20
Relacje z rodzicami - przez Tojestemja - 05-07-2022, 16:50
Relacje z rodzicami - przez Selena - 07-07-2022, 21:38



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości