Mapa Marzeń :)
#36

Wiesz co, ja jeszcze nic nie doklejałam. Jakoś nie było takiej potrzeby by to robić. Myślę, że to czy cos dokleisz czy nie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie Uśmiech Jeśli masz taką potrzebe i będziesz lepiej się z tym czuła to dlaczego nie dorzucić czegoś nowego. Wszak, w ciągu roku wiele rzeczy,priorytetów i pragnień może się zmienić no to tym samym i na mapce powinno się cos nowego pojawić Oczko

Kiedyś moja koleżanka, prowadziła taki zeszycik życzeń. Zawsze wszystko pisała używając czasu teraźniejszego i...wszystko jej się urzeczywistniało z nawiązką. Postaowiłam też to robić i powiem Wam, ze wiele rzeczy mi się ziściło i aż czasem w szoku byłam jak po kolei różne rzeczy pojawiały się w moim życiu.

Ciesze się malkar, ze tak dobrze Ci idzie. Naprawdę, bardzo miło czyta się takie rzeczy, które zmieniało się w czyimś życiu i to wszystko na lepsze plus, to że tak dobrze się z tym czujesz! Super!!! Trzymaj tak dalej!

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości