Mapa Marzeń :)
#38

kochana, jak ja się z Tobą zgadzam! Naprawdę, jeśli kobieta zaakceptuje siebie taka jaka jest to wtedy wszystko wygląda inaczej. Przecież każda z nas ma jakieś kompleksy większe i mniejsze, a my oczywiście tylko narzekamy a nie dostrzegamy tego co najfajniejsze w nas! Ja jakiś czas temu postanowiłam wiele rzeczy w sobie zmienić i przede wszystkim nie patrzyć na kompleksy. Można je łatwo ukryć i nie pokazywać ich. Jeśli my będziemy dobrze się czuły w swoim ciele, to każdy kto obok nas przechodzi zobaczy dokładnie to samo, czyli że jesteśmy piękne i się sobie podobamy Uśmiech To działa, a szczególnie na facetów Uśmiech

Co do miłości związków i wróżb. Zauważyłam jedną rzecz, ale powiem to tylko o sobie, bo każdego użytkownika tutaj historia może być inna. Ja wiele razy zadawałam pytanie odnośnie czy będziemy razem, czy ta relacja się rozwinie itd. Te wszystkie wróżby poskutkowały tym, że brakowało mi energii, czułam mętlik w głowie bo im więcej wróżb tym bardziej byłam przytłoczona nadmiarem informacji. Każda wróżba przedstawia to jak dana sytuacja wygląda na dzisiejszy dzień. Wszystko się może zmienić z dnia na dzień. Mamy wolną wolę i wszystko to by złe rzeczy zamienic na dobre. Ja to wykorzystałam pewnego dnia i dzisiaj jestem na dobrej drodze rozwijania mojej relacji. Choc czasem powiem, że muszą zdarzyć się przeróżne rzeczy by coś docenić. Karty kartami, ale jednak małe zmiany powinny zagościć u każdej z nas. Nie muszą być one po to, by zdobyc tego konkretnego faceta ale tak po prostu dla nas samych Uśmiech Lepiej będziemy się przez to czuć!

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości