Moje sny
#1

Witam, mam takie pyatnie jak to jest z osoba umarłą która przychodzi w czasie snu. Parę lat temu a dokladnie 3, przyśnił mi się mój dziadek który nie żyje dobre 18 lat, doam tylko że nigdy do mnie nie przyszeł, nigdy mi sie nie śnił, nie czułam jego obecności, a wiec przyśnił mi się jak byłam w ciązy, lekarz usilnie wmawiał nam że będzie córeczka, więc bylismy na nia nastawieni, ale nagle pewnej nocy przysnil mi sie wlasnie dziadek i powiedzial JESZCZE MIESIAC DWA I BEDE ZAWSZE Z TOBA I ZA TOBA I TAK DO KOŃCA. . . powiem tylko tyle że za parę miesięcy urodziłam zdrowego synka.
No właśnie a 4 miesiące temu przyśnił mi sie znowu tylko że nie umiem zinterpretować tego snu, był dziwny, byłam właśnie w jego mieszkaniu i nagle znnalazlam jego dowod osobisty ze zdjeciem, i wszystko bylo normalne gyby nie fakt ze imie i nazwisko bylo w jakims arabskim jezyku pobieglam do babci i pytam jej czemu dziadek ma jakies inne imie i nazwisko a ona na to ze dziadek kiedys byl obcokrajowcem i stad te dane i nagle ze zdjecie dziadka zmienia sie w jakiegos ciemnego chlopaka, domyslam sie ze lekarza poniewaz mila na szyi stetoskop i bialy fartuch . . . niewiem moze panikuje czy cos ale mysle ze dziadek chcial mi cos powiedziec tylko co . . . ??
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości