Trzy powtarzające się sny, co oznaczają?
#1

Witam, miewam często prorocze sny ale i tez sny ,które są formą przenośni. Ostatnio cześto powtarzaja mi się na zmianę trzy sny. Pierwszy: Jeżdzę konno, przważnie na gniadym koniu ( brązowy z czarna grzywą) Drugi: Lecę samolotem przez ocean do Ameryki, widzę i czuję start i lądowanie, czuję lot , widzę z góry chmury i dole małą ziemię. Trzeci : Płynę statkiem przez ocean , Duży przeważnie parowiec coś jak titanic, ostatnio sniło mi się,że statek ciągnął na sznurze tratwe bo nie wszyscy się zmieścili na statku, ja tez siedziałam jako ostatnia na tej tratwie, ale zobaczyłam zbliżające sie do nas rekiny, kazałam wszystkim wdrapac się na statek bo grozi nam niebezpieczeństwo, ale ludzie mnie nie słuchali więc sama po tym sznurze wdrapałam się na statek i patrzyłak jak rekiny atakują pozostałych ludzi na tratwie. Potem wchodziłam pom schopdach jak by na górny pokład i nagle wyszłam z tych schodów nie na górny pokład tylko na piętro domu no i zdziwiłam się ze to juz nie statej tylko jakiś dom na lądzie. Bardzo proszę o interpretację i z góry bardzo dziękuję.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości