Druid Craft - luźne pogaduchy
#1

Witam wszystkie Druidki i Druidów którzy zechcą wziąć udział w studium kart Druidcraft. Dzięki za wyrażenie zainteresowania, gdyż dzięki temu talia jest w czołówce naszej ankiety na najciekawszą i wartą głębszego studiowania. Mam nadzieję, że wszyscy głosujący tam będą się tu udzielać.

Jak pewnie niektórzy zauważyli kocham tę talię i myślę, że studium to będzie wspaniałe i przydatne. Książka, choć dobra naprawdę nie omawia głębiej kart AM. Miło będzie zobaczyć co inni myślą o stosowanej na nich symbolice. Myślę, że ten autorzy talii wykorzystali drzewa bardzo symbolicznie, i będzie interesującym to omówić.

Chociaż symbolizm talii DC naśladuje RWS to ma jednak swój własny charakter. Myślę przy tym, że symbolika ma większy sens pod pewnymi względami. Przykładem jest np. Mag. Jest to starsza postać niż ten jakiego widzimy w RWS. Mag potrzebuje doświadczenia by zamanifestować swoją wolę. Mag rodem z RWS, dla mnie wygląda jak młodzian bawiący się narzędziami należącymi do kogoś innego - do starszego brata czy wujka. Ten z DC oprócz tego wygląda że rzeczywiście coś robi, a nie jak ten młodzian pozuje do zdjęcia. Oczko Proszę abyście podzielili się swoimi myślami na temat wewnętrznych zasad i metod grupy.

Czy chcecie zacząć od ustelenia planu, kolejności...? Proponuję by może rozpoczynać nową kartę, gdy ktoś czuje, że ma coś o niej do powiedzenia, ma natchnienie, chęć itp. Myślę, że czekanie przez pewien ustalony okres czasu zanim zaczniemy wypowiedzi na temat nowej karty może spowodować pewne ostudzenie zapału grupy badawczej.

Miłej zabawy!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zebona - 07-01-2014, 21:32
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zib - 07-01-2014, 21:51
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zebona - 07-01-2014, 21:59
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zib - 07-01-2014, 22:26
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zebona - 10-01-2014, 22:22
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zib - 10-01-2014, 22:26
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Joanna7477 - 20-07-2014, 17:41
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Zib - 05-08-2014, 15:46
Re: Rozkład na nową talię DruidCraft - przez Joanna7477 - 08-08-2014, 16:03



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości