Zestawienie imion i nazwisk - obraz naszej osobowości
#17

Ja to widzę tak:
Imię - Działa w I cyklu (miesiąc urodzenia) i są to cechy charakteru które rodzice podświadomie przekazują dziecku (rodzice dają nam imię)
a zawsze rodzice chcą coś przekazać dziecku od siebie co mu pomoże funkcjonować w świecie.

Nazwisko - Działa w II cyklu (dzień urodzenia) - i odnosi się do historii własnej rodziny, rodu, mówi o podobieństwie wszystkich członków danej rodziny a także o ich przeszłości - czyli jaki mieli stan społeczny, bądź jaką dziedziną się zajmowali

Imię I Nazwisko - Ta wibracja odpowiada za kontakty towarzyskie i sposób w jaki jesteśmy odbierani przez innych
Działa w III cyklu (rok ur.)

Samogłoski - liczba wewnętrzna - czyli nasza nieświadomość - to jest to czego zazwyczaj o sobie nie wiemy, co jest intuicyjne i ukryte, nie widzą tego zwykle nasi znajomi - jest to nasze wnętrze i wszystkie aspekty podświadome

Spółgłoski - liczba zewnętrzna - czyli liczba która określa naszą cieleśność i formę zewnętrzną, wszystko to co jest fizyczne, materialne i bezpośrednie

Oczywiście - Jest to spore uogólnienie - i jest to moja własna wizja - aczkolwiek myślę że ma swoje dość proste i logiczne podstawy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości