Podporządkowanie wróżbie
#89

(18-10-2016, 09:59)wredniucha05 napisał(a):  Witam. Nie wiem czy załozylam watek w dobrym dziale,więc z góry przepraszam. Czesto słyszę że tarot to nie wyrocznia i wszystko można zmienić. A jak to jest z numerologia, czy jesli nie jest po naszej mysli,to juz nic nie mozna zmienic? Pare miesiecy temu wróżaca mi Pani stwierdziła,że nie mam szans na trwały związek i prace przez 3,4 lata,poniewaz we wrześniu weszłam w 9 rok własny a 8 osobity a za rok w 9 rok osobisty więc wszystko będzie nie trwałe. Musze cierpliwie odczekac te lata. Nie wziełam tego na serio,mysle czlowiek kowalem swojego losu ale co 3 miesiace wroze u pewnego Pana i jego wrózby potwierdzaja tylko slowa tej Pani(pustka,brak ruchu) czyli nie mam co walczyc tylko czekac te 4 lata,naprawde nie mam szans na trwaly zwiazek i prace?Czuje sie jakbym walczyła z wiatrakami skoro z góry mam powiedziane,ze i tak z tego nic nie bedzie?

hmm... Ew. pomogłam bym ci, jak byś podała swoją datę urodzenia i czas kiedy wróżba była odczytana dla ciebie (kiedy to było)... Numer 8 rezonuje z wpływami i wibracjami władzy i osobistej siły, pewności siebie, zdolności wykonawczych, zaufania, wewnętrznej siły, profesjonalizmu i zarządzania, materialnej wolności, sukcesu, dobrego osądu, pieniędzy, finansów, bogactwa, manifestowanie bogactwa i obfitości przyczyna i skutek ... 

Negatywne aspekty liczby 8 to kompleks wyższości, chciwość, nietaktowność i dominacja....

Numer 9 to liczba uniwersalnej miłości, wieczności, wiary, duchowe oświecenie, służba dla ludzkości, humanitaryzm oraz filantropia i miłosierdzie, ofiara, bezinteresowność, przeznaczenie...

Nie rozumiem, jak ktoś mógł ci coś takiego powiedzieć ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
zła wróżba, a strach przed jej konsekwencjami - przez wako - 12-06-2018, 16:42
Uzależnienie!!! - przez HelgaXXX - 11-02-2019, 10:39



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości