Zaklęcie na pieniądze
#91

Na trudne czasy

Udostępnij

Kryzys przetacza się przez świat. Ludzie tracą pracę, kredyty dobijają, stres niszczy zdrowie. Magia, wpływając na energie przenikające naszą rzeczywistość, pomoże nam wyjść z każdej katastrofy obronną ręką. Wystarczy uwierzyć, że działa.

Runiczny dobrobyt

1. Runa bogactwa i dobrobytu, Fehu, umieszczona w portfelu, a także w dokumentach finansowych staje się magnesem na pieniądze, daje sygnał naszej podświadomości, że rzeczywistość nie ma innego wyjścia, jak zesłać na nas deszcz pomyślności. Jednak samo umieszczenie runy w strategicznych miejscach to nie wszystko: trzeba dokładnie określić, czego oczekujemy. Mówimy w duchu z przekonaniem i wiarą kilka razy dziennie: „Jestem bogata/y, mam wszystko, czego mi potrzeba. Pieniądze już nie są moim problemem”. Runę możesz namalować czerwonym flamastrem na kawałku drewienka lub na monecie czy banknocie (wystarczy dziesięciozłotowy).
2. W czasach kryzysu ekonomicznego firmy borykają się z zastojem, brakiem kontraktów. Ludzie szukają pracy, dodatkowych dochodów i czują, jakby uderzali głową o mur. Jeśli chcesz ruszyć do przodu, popchnij otaczające Cię energie, rysując na drzwiach wejściowych do miejsca pracy, a także na biurku, przy którym pracujesz skrypt runiczny . I znów szukaj pracy, kontraktów itp. Zobaczysz, że teraz pójdzie Ci o wiele łatwiej.


Aby otrzymać lub utrzymać pracę

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu, trzy bazylii (lub jeśli masz te zioła w formie suszonej – to po trzy łyżki), garść cukru, trzy białe goździki i trzy litry wody. Jeżeli nie możesz dostać goździków, weź jakiś inny biały kwiat.
1. W trzech litrach wody, na małym ogniu, gotuj 20 minut wszystkie składniki, oprócz cukru. Przecedź.
2. W piątek wieczorem wykąp się, przed wyjściem z wanny opłucz się pod prysznicem. Potem natrzyj ciało cukrem, od stóp do głowy.
3. Następnie wylej na siebie przygotowaną wodę ziołową, mówiąc z głębokim przekonaniem: Poprzez wstawiennictwo Archaniołów Rafała i Michała, ta woda przyniesie mi wszelkie dobro, zdrowie i dostatek. Proszę, abym dzięki tej wodzie otrzymał/a dobrą i dobrze płatną pracę. Amen.
4. Wytrzyj się delikatnie białym ręcznikiem.

Na poprawę finansów

Potrzebujesz: trzy gałązki rozmarynu (lub trzy łyżki ziela rozmarynu), trzy ziarenka grubej soli, żółtą świecę, trzy łyżeczki ziaren gorczycy, glinianą miseczkę, trzy garści ziemi z lasu.
1. Rytuał należy przeprowadzić podczas przybywającego Księżyca, o godzinie dwunastej w południe.
2. Do glinianego naczynia włóż wszystkie składniki, ale w następującej kolejności: jedno ziarenko soli, garść ziemi, łyżka gorczycy, łyżka rozmarynu. Powtórz jeszcze dwa razy, przestrzegając kolejności. Cały czas myśl o tym, że masz coraz więcej pieniędzy (wygrywasz w lotto, dostajesz podwyżkę, pojawia się dodatkowa praca, ktoś oddaje Ci długi). Spróbuj poczuć się jak ktoś, kto nie ma żadnych problemów finansowych. Uśmiechaj się.
3. Następnie postaw na stole świecę, a za nią naczynie ze wszystkimi składnikami.
4. Zapal zapałką świecę i powiedz, koncentrując się na słowach i ich znaczeniu, tak, aby nasycić je swoją energią: Niech to naczynie przyniesie mi bogactwo, niech zabierze ze sobą wszelkie negatywne energie i wypełni nasz dom /mój dom/ dobrobytem. Możesz się pomodlić.
5. Kiedy świeca dopali się do końca, zawartość naczynia i resztki świecy zawiń w bawełnianą szmatkę i zakop w ziemi.

Elwira D’Antes
Iwona Przybylska de Acosta
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości