Zaklęcie na pieniądze
#67

heheh, jeśli to zaklęcie zadziała to chyba padneUśmiech Kurczaki ,że takie coś istnieje a ja się męczę głodówkami od czasu do czasu hehehRotfl
Odpowiedz
#68

Wyjdz z domu w bezchmurną noc, kiedy księżyca przybywa. Trzymając w dłoni (którą nie piszesz) srebrną monetę. Zaciśnij dłoń w pięść i trzy razy zatocz nią duże koło, wypowiadając zaklęcie: "Niech wzrasta moje bogactwo, tak jak księżyc na niebie". Dmuchnij trzy razy na pięść, podrzuć monetę trzy razy do góry i zakop ją w miejscu gdzie stoisz - ważne żeby tam padało światło księżyca. W ciągu trzech tygodni oczekuj wygranej w totka, niespodziewanej premii, a nawet zawiadomienia o niespodziewanym spadku..
Odpowiedz
#69

Schudnięcie mnie rozwaliło Oczko
Próbowałaś?
Odpowiedz
#70

Cwaniak właśnie wróciełam sprzed lustra. I rano będę chudsza? Hura
Odpowiedz
#71

Ja się boję... Dopiero co powywalałam za małe rzeczy Uśmiech
Odpowiedz
#72

Obydwa rytuały zrobię, ciekaweRotfl O efektach poinformujeUśmiech
Odpowiedz
#73

A pytanie jeszcze mam - czy przed tym lustrem to nago, czy niekoniecznie?
Odpowiedz
#74

To zależy od odwagi, chyba Myśli
Odpowiedz
#75

MałaMi napisał(a):Wyjdz z domu w bezchmurną noc, kiedy księżyca przybywa. Trzymając w dłoni (którą nie piszesz) srebrną monetę. Zaciśnij dłoń w pięść i trzy razy zatocz nią duże koło, wypowiadając zaklęcie: "Niech wzrasta moje bogactwo, tak jak księżyc na niebie". Dmuchnij trzy razy na pięść, podrzuć monetę trzy razy do góry i zakop ją w miejscu gdzie stoisz - ważne żeby tam padało światło księżyca. W ciągu trzech tygodni oczekuj wygranej w totka, niespodziewanej premii, a nawet zawiadomienia o niespodziewanym spadku..

Rozumiem, że muszę spojrzeć na kalendarz księżycowy i zobaczyć kiedy go przybywa. Z tym kopaniem to będzie problem..no dobra wezmę łopatę....co tam...
Odpowiedz
#76

Przecież pisałam że to będzie 1, 2 i 3 maja tego roku, powodzenia Ok
Odpowiedz
#77

Wiem, wiem aczkolwiek ja będę na wyjezdzie i raczej nie sądzę bym mogła to zaklęcie odprawić Uśmiech
Odpowiedz
#78

To szukaj następnej daty: <!-- m --><a class="postlink" href="http://cybermoon.pl/kalen/phase.html">http://cybermoon.pl/kalen/phase.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#79

Dziękuję za linka MałaMi Hejka
Odpowiedz
#80

Nie ma za co Luzik
Odpowiedz
#81

Ja też będę na wyjeździe, ale dzięki temu właśnie chyba z kopaniem łatwiej będzie Uśmiech
U znajomych będę w górach to im w ogródku zakopię, a co Oczko
Może i im od tego przybędzie?
Odpowiedz
#82

Mnie też się wydawało, że patelnia stracona, ale jak ją odmoczyłam - wszystko puściło Uśmiech
Odpowiedz
#83

Tak własnie, nawet nie trzeba grać w lotto Rotfl
Odpowiedz
#84

zależy od punktu siedzenia ,
Odpowiedz
#85

Wbrew, informacjom o recesji uslyszanym w wiadomosciach, zrobilam dzis zaklecie na pieniadze.

Mój dom pachnie przepieknie. Nie wiedziałam, co zrobic z resztkami mieszanki cukier, ziarna kawy, cynamon, wiec zakopalam w ziemi w ogrodku. Patelnie namoczyłam, by ja odzyskac. Bardzo się ciesze, ze wreszcie to zrobiłam. Będę meldowac o fortunie, ktora splynie na mieszkanie dla dzieci, mieszkanie, w wymarzonym zakatku dla piszącej te slowa no i ciut na zycie Hura
Odpowiedz
#86

Właśnie pełnia, czas czarów, oto co znalazłam w necie -

"Aby nigdy nie zabrakło w domu pieniędzy


Będą potrzebne do przeprowadzenia rytuału: 4 duże łyżki cukru, 16 monet o jednakowym nominale, 4 świece zielone, 1 głębokie naczynie napełnione w ¾ wodą.
Rytuał należy przeprowadzać w czterech pierwszych dniach każdego miesiąca i zawsze w południe.
Wybierz spokojne miejsce w domu.
Postaw naczynie z wodą i otocz je kręgiem zrobionym z 16-tu monet.
Z tyłu, po prawej stronie naczynia, ale w kręgu zrobionym z monet, postaw świecę i zapal ja.
Wrzuć do wody 4 łyżki cukru myśląc przy tym o dobrobycie, jaki zagości w domu.
Weź cztery monety, które znajdują się najbliżej świecy i wrzucaj je pojedynczo do naczynia z wodą, prosząc przy tym Energie Wszechświata o to, aby nigdy nie brakowało pieniędzy w domu, aby wszystkie potrzeby były zawsze zaspokajane. Podziękuj z góry za wysłuchanie.
Pozwól świecy dopalić się /nie musisz przy niej siedzieć cały czas/.
Powtórz rytuał przez następne trzy dni, każdego zapalając nową świecę i wrzucając do wody 4 kolejne monety.
Kiedy sytuacja materialna Twojego domu poprawi się, pamiętaj o tych, którzy cierpią biedę. Możesz pomóc konkretnej osobie, lub przekazywać co miesiąc np. jakąś symboliczną sumę na schronisko dla bezdomnych zwierząt, które potrzebują pomocy, ale nie mogą, tak jak ludzie, same zdobyć środków do przeżycia.
Iwona Przybylska de Acosta"
Odpowiedz
#87

na innym forum znalazłem księgę czarów około 350 czarów Uśmiech link nie wiem czy mogę podać bo to
konkurencyjne forum ...
Odpowiedz
#88

Możesz podać link, nie boimy się konkurencji Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości