Zdejmowanie klątw - czy znacie kogoś?...
#23

Witam, to miłe że ktoś wspomniał o mnie Uśmiech na gg jestem rzadko, na mailu znacznie częściej: <!-- e --><a href="mailto:scalenieduszy@gmail.com">scalenieduszy@gmail.com</a><!-- e -->


Pojawiło się kilka wątków:

- egzorcyzmy na dziecku - nie polecam. tam są stosowane dość ostre, łamiące wolną wolę i energetykę energie, więc odradzam. Szczerze mówiąc bywam z tego powodu powodem rozczarowania bo zazwyczaj mówię że dziecko płacze nie z powodu demonów i klątw tylko z powodu infekcji oraz zestresowanych energii rodziców. To się dość sprawnie czyści.

- szeptuchy - one są bardzo związane z ziemią, co samo w sobie jest całkiem ok. Ale ich umiejętności operowania energiami na koronie i wyżej... no to trochę słabo, bez obrazy, po prostu są różne specjalności, ja sam uzdrawianiem param się rzadko i w specyficznych zaburzeniach.


- te domowe sposoby na klątwy i uroki... trochę o nich czytam.... one wydają się działać na energii uwolnionej przy łamaniu tabu (czyjeś ubranie, wydzieliny, dziwne sprawy Rotfl ). To może działać całkiem pozytywnie ale na poważniejsze rzeczy to wiadomo różnie,
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości