Mapa marzeń... robimy swoją mapę marzeń
#23

Hej ludziska - nie można upubliczniać mapekOczko One są dla Was jedynie...
Ja właśnie zrobiłam swoją wczoraj, na nowiu w Baranie. Taka mapa jest na rok i powinna się ziścić. Potem należy ją spalić i zrobić nową...
Odpowiedz
#24

Czemu nie można, bo się nie spełni ?
Odpowiedz
#25

Ja jak zwykle mam spóźniony refleks jak stara WFMka...
Kiedy teraz można zrobić?
Odpowiedz
#26

Maire rób, jeśli zaczniesz przed północą, to masz na to jeszcze 24 godziny potem.. Trzymam kciuki Ok
Odpowiedz
#27

Tak - bo się nie spełni.
Maire - z tego, co dziewczyny na ezo pisały - to trzeba było zacząć wczoraj po 15.38 i skończyć w ciągu 48 godzin, czyli do jutra do 15.38.
Nie jestem pewna czy można zacząć dziś, ale cóż szkodzi - próbuj Uśmiech
Odpowiedz
#28

No cóż, może dam radę, a jak nie... to poczekam na następny termin...
Odpowiedz
#29

Trzymam kciuki Ok
Odpowiedz
#30

Kochani ja też zrobiłam swoją kolejną mapkę marzeń 24 grudnia 2011 roku, podczas nowiu. Czułam, że powinnam umieścić już nowe marzenia, ale znalazły się i te ze "starej mapki", które są nadal dla mnie aktualne. Poprzednie mapy, były tworzone zazwyczaj podczas pierwszego nowiu w nowym roku. Jednakże czułam, że właśnie podczas tej daty powinnam zamieścić obrazy moich marzeń na brystolu i tak zrobiłam. Wiem, że wiele osób tworzy ją podczas nowiu w znaku barana, ponieważ podobno ma ona wtedy większą moc spełniania. Aczkolwiek bardzo wiele zależy od nas samych, od naszej wiary, postawy dotyczącej naszych marzeń i czy jesteśmy na ich realizację już gotowi. Jeżeli pragniemy całym sercem, całą duszą, całym ciałem, aby te nasze marzenia się spełniły, to tak będzie nie zależnie od tego kiedy stworzyliśmy tą mapkę. Wiadomo, każdy wyznaje inne wartości, jeżeli co roku ktoś robi tą mapkę w nowiu barana, to niech dalej ją tworzy. Nigdy nie róbmy coś wbrew sobie. Jeżeli czujemy, że nie powinniśmy zobrazować naszych marzeń właśnie w tym nowiu to możemy ją stworzyć, kiedy będziemy na nią gotowi. Wasza intuicja Wam podpowie, kiedy powinniście czy to będzie właśnie dziś, czy podczas kolejnego nowiu, czy też na początku roku kalendarzowego, czy w dniu Waszych urodzin. Oczko

Marzenia się spełniają Hura
Odpowiedz
#31

Ach, te moje marzenia to się chyba nigdy nie zrealizują Uśmiech
Odpowiedz
#32

Może komuś się przyda:

NÓW KSIĘŻYCA W 2012

23 stycznia o godz. 08:41 w znaku Wodnika

21 lutego o godz. 23:35 w znaku Ryb

22 marca o godz. 15:38 w znaku Barana

21 kwietnia o godz. 8:20 w znaku Byka

21 maja o godz. 00:48 w znaku Bliźniąt

19 czerwca o godz. 16:02 w znaku Bliźniąt

19 lipca o godz. 05:25 w znaku Raka

17 sierpnia o godz. 16:56 w znaku Lwa

16 września o godz. 03:11 w znaku Panny

15 października o godz. 13:03 w znaku Wagi

13 listopada o godz. 23:09 w znaku Skorpiona

13 grudnia o godz. 09:42 w znaku Strzelca
Odpowiedz
#33

Maire a Ty zdążyłaś czy na 21.04 będziemy razem mapy robili, bo ja też przegapiłem. Uśmiech
Odpowiedz
#34

A kiedy nastepne podejscie do map...? ja tez sie pisze...
Odpowiedz
#35

Morfi ja na na 21.04 Uśmiech niestety poprzednio nie dałam rady...
Liluś szykuj się z Morfeuszem i ze mną jak Ci pasuje Uśmiech

Maire zaraz leci po materiały, oj... dużo ich trzeba Rotfl


Tu gdyby ktoś potrzebował znalazłam schematy: schemat bagua lub horoskopu

http://czary.pl/magia/magia-prakt-mapa-marzen.php
Odpowiedz
#36

Czy jest jakieś ograniczenie odnośnie wielkości arkusza? Rotfl
Odpowiedz
#37

słuchajcie, jak to jest?
czy umieszczamy tylko te marzenia, co chcemy w ciągu najbliższego roku, czy ogólnie wszystkie?
powiedzmy - kiedyś chciałabym wyjść za mąż, ale może nie koniecznie już teraz, ani w najbliższych latach - to mam wkładać do mapki czy nie? :>
Odpowiedz
#38

Maire - nie wolno lecieć po materiały Uśmiech
Wszystko trzeba zacząć robić dopiero w ów nów - wcześniej nie zbieramy Uśmiech Tzn możesz gazety zbierać, przeglądać, ale wycinać absolutnie nie.

Morfeusz - nie ma ograniczenia wielkości.

Helge - nie wiem Oczko Ale wiem, że kobita na Ezo w zeszłym roku na pierwszym miejscu postawiła rodzinę - chciała mieć dla niej więcej czasu... Efekt - strata pracy, więc ewidentnie więcej dla rodziny czasu. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć i zrównoważyć marzenia...
Stąd wniosek, że jeśli w tym roku za mąż nie to może lepiej nie? Z drugiej zaś strony - co szkodzi księcia docelowego poznać i sobie mieć... No chyba, że już masz Uśmiech
Odpowiedz
#39

KatiJo wiem Uśmiech Lecę po gazety, układam je sobie, przeglądam i czekam tej ważnej daty Rotfl
Odpowiedz
#40

dzięki Kati Uśmiech przemyślę 5 razy Buźki
Odpowiedz
#41

Przesilenie letnie tuz, tuz wiec mozna ruszyc do map marzen
Odpowiedz
#42

A kiedy dokładnie ( data)tę mapę robić?
MUśmiech
Odpowiedz
#43

ma_ewa01 napisał(a):A kiedy dokładnie ( data)tę mapę robić?
MUśmiech

Gdy ksiezyc jest w nowiu, ale czytalam ze najlepiej jak to wypada w znaku barana czyli gdzies okolice kwietnia, no ale moge sie mylic ..
Odpowiedz
#44

http://www.ayahuasca.net.pl/kalendarz_ksiezycowy.html

Tu są fajnie opisane fazy księżyca Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości